Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Megszelidul valaha a cicam?...

Megszelidul valaha a cicam? Most 3-4honapos. Az agy mogul kell kiszedni. Egedi hogy simogasuk dorombol is, de amikor leteszem rogton szokik. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2010. febr. 18. 14:53
 1/8 anonim ***** válasza:

Vidd ki az ágyat!:)

Ha jó dolga lesz nálad,biztos hozzád szokik előbb-utóbb!

2010. febr. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%
A macska titka: nem kell cseszgetni és kijön..azt elfelejtetted írni mióta van ott?Mert ha egy-két napja akkor ne lepődj meg.
2010. febr. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

ez nem szelídség kérdése. Az az ő vára.

Ráadásul a kiscicák, nem a simogatást szeretik, hanem a nagy közös játékokat.

Nincs nekik arra idejük, hogy a gazdi ölébe üldögéljenek, amikor olyan érdekes a világ.

a kezeddel kaparássz az ágy előtt, ahova elbújik. És játszatok barlangosat, vagy bújócskát, vagy kergetőzőset.

Kicsi ő még

2010. febr. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Koszonom segitsegeteket.A cica 3 hete van nalunk.
2010. febr. 18. 17:48
 5/8 anonim válasza:

szia A cicák nagyon hangulat függők az enyém például ha olyan kedve van akkor le sem szál rólam még a wc re is jön velem, néha pedig ki sem bújik az ágy alól olyankor rossz kedve van az az ő kis búvóhelye ahol egyedül lehet ha ő úgy akarja.

biztosan meg fog szokni a cicád csak még idő kell neki

2010. febr. 19. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Szia! Játsz vele sokat, és símogasd, akkor nem fog szökni. Csak ne erőltesd, hogy a kezedben maradjon.
2010. febr. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Sziasztok.Ilyen cicat meg nem lattam.Amikor csak van idom jatszok vele,simogatom,de ha egy idore magara hagyom es o eppen a szoba kozepen van nem birom megfogni,elszokik,ha az agyon van akkor mehet tovabb a jatek.Egyaltalan nem ertem.Mintha elfelejtene hogy ki vagyok.
2010. febr. 20. 14:43
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

ha biztosan tudod, hogy rendesen lát akkor csak incselkedik, hidd el.

Azért figyeld meg a szemét.Ha nem látsz elváltozást akkor ez egy sajátos játék. Lehet, hogy azt szeretné ha kergetnéd. Én szoktam a macskámmal kergetőzni. Ő is kerget engem aztán úgy csinálok, mintha el akarnám kapni, ős ő menekül előlem.

Ha abba hagyom, jön és provokálja, hogy kergessem újra.

Valószínű a te cicád is játékra hív.

2010. febr. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!