Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Visszajöhet/Visszatalál valaha?

Visszajöhet/Visszatalál valaha?

Figyelt kérdés
Tegnap délután eltünt a 2 és fél hónapos kandúr cicám,még soha nem ment ki az utcára sem,nagyon barátságos. A testvére is hiányolja nagyon keservesen sír mindenkinek.
2009. okt. 31. 11:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem írtad meg, hogy milyen környéken laktok: kertes házban vagy emeletes házban (ahol ő szobacica volt), forgalmas utca van-e a közeletekben vagy oda nyílik a házatok? Esetleg el tud-e bújni kamrában vagy melléképületben? Ezek mind fontos szempontok ahhoz, hogy következtetni lehessen a történtekre. Próbáltátok keresni? Drukkolok neked.
2009. okt. 31. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kertes házban lakunk,a cicának ki-be járása volt a házban. Az utca egyáltalán nem forgalmas ritkán jár arra kocsi,és már a ház és az udvar minden szegletét átnéztük,órákon át hívtuk kerestük de nem jön elő pedig hallgat a nevére.
2009. okt. 31. 12:06
 3/8 anonim ***** válasza:
szerintem majd visszajön vagy az anyja elmegy megkeresni... nekem 2 hét után jött haza
2009. okt. 31. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nekem is elment annak idején a nőstény 3 hónapos kiscicám, 4 nap után már lemondtam róla, aztán egyszer csak besétált a kapun mintha 5 perce ment volna el. Semmi baja nem volt, csak nagyon megééhezett.
2009. okt. 31. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Biztos visszajön, elment megismerni a "nagy világot". Mi minden lelkiismeret furdalás nélkül engedtük ki, a macska inkább a házhoz mint a gazdájához kötődik. Mármint bizonyos keretek között.
2009. okt. 31. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,remélem hamar hazajön
2009. okt. 31. 13:11
 7/8 anonim ***** válasza:

ugyanaz a sztori mint nekem augusztusban. Csak az enyém nőstény.

itt volt kérdés:

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__macskak__347361-van-r..


mindent leirnak.

magától nem talál haza kicsi még nincs meg ez az érzéke. de feltétlenül keresd szánj rá sok időt és hivogasd.én is hivogattam sokszor meg se mukkant biztos akkor ép aludt. pedig sokszor elmentem arra ahol meglett.

Szurkolok tudom milyen borzasztó érzés.

2009. nov. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
sajnos nem lett meg a cica,csináltam plakátokat is amit egy hét után letépkedtek,hívtak is párszor de nem az én cicámat találták meg,azért még reménykedem hogy egyszer haza jön...
2009. dec. 28. 18:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!