Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Pár napja befogadott vemhes...

Pár napja befogadott vemhes macska reggel óta sír, lehet nemsokára fialni fog?

Figyelt kérdés

Amit tudok: nagyon nagy pocak, a kicsik aktívak benne, érezni amikor fogom, hogy "kis focisták" vannak odabent, mennek a kezem melege után.

Cickók megdagadva.

Mindenhova követ engem és sír, amikor elkezdem cirógatni csak akkor hagyja abba.


Mint tapasztalatlan cicatartó.. ez már azt jelenti napokban kiscicák lesznek?


2015. ápr. 9. 10:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nem viszed állatorvoshoz?
2015. ápr. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Igen, lehet. Az is lehet, hogy már megkezdődött a vajúdás. Nem tudom, készítettél-e neki helyet, ahol szülhet? Ha még nem, akkor készíts egy dobozt vagy kosarat puha rongyokkal kibélelve (ami cserélhető), egy csendes félreeső helyen, ahova be tud bújni. Mutasd meg neki többször a helyét, tedd a közelébe az almot és a vizét is. Lehet, hogy a helyét keresi.
2015. ápr. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Első válaszoló.

Amikor találtuk elvittük, azt mondta minden rendben.

s ha lenne rá lehetőségem vinném, de vidéki lakos vagyok, autó nélkül, ugye ilyenkor mindenki dolgozik, autót fogadni nem tudok. A doki meg ennyiért házhoz nem jön.


csak telefonos konzultálás volt, azt monda ő is, valószínűleg fáj már a pocija és azért sír.

Annyi tanácsot kaptam nézegessem többször, minden rendben van -e ..


Igen csináltam neki egy kosarat, tettem bele egy régi vastagpokrócot és félig lefedtem, ilyen kuckó kinézetű.. megmutattam neki, 2 percig bent van, kijön mászkál, visszabújik, kijön.. most ezt játszotta.

2015. ápr. 9. 12:11
 4/11 anonim ***** válasza:
Van valami azóta? Megszült?
2015. ápr. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Igen, de azóta harcban állunk a szomszéddal, mert aznap befogta a mi macskánkat - állítólag mikor kiengedtük pisilni a macska átment a szomszédba és a teraszra akart fialni, ők meg ezért a szénapadra rakták)


azóta harcolunk, hogy feljelentést fogunk tenni, mert bezárták és ki sem engedik szegényt.

Tegnap láttam a cicát este, oda jött éhesen, de ugye mi nem vagyunk állatkínzók nem zárhatjuk be a cicát kölyök nélkül.. Őket meg nem adják ide..


Arra hivatkoznak, hogy ha hozzányúlnak a kölykökhöz akkor otthagyja őket..


Azóta megy a balhé, és a hitegetés, és eddig semmi próbálkozásunk nem lett eredményes..


S nem tudjuk mi legyen..

2015. ápr. 11. 12:15
 6/11 anonim ***** válasza:
Ó, sajnálom. :( Ezek szerint azt sem tudod, hogy hány cica született, és hogy egészségesek-e? Később visszakapjátok őket?
2015. ápr. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

semmit nem tudok róluk, annyit, hogy az anya cica jól van..

Szóvá tettük, hogy jó lenne tudni a kölykökről, hogy megvannak -e egészségesek-e, erre csak annyit kaptam, hogy többnyire.. próbáltam kideríteni ez mit takar, annyit mondott egy nyitott szemmel született.. de sajnos nekik azt sem lehet elhinni amit kérdeznek.. Sajnos én félek, hogy nem lesznek ebből kiscicák :( és még tenni sem tudok ellene, nem tudom bizonyítani, hogy az enyém...

2015. ápr. 15. 21:29
 8/11 anonim ***** válasza:
miért nem fordulsz állatvédők segítségéért? azért ott karakánabb emberek vannak, és biztos tudnának segíteni
2015. ápr. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Sikerült valamit tenni a dolog érdekében?
2015. máj. 7. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Egy kicsi sem élte túl, az örök vadászmezőkön vannak. :(

Előrehaladott macskanátha, alultápláltság és egyebek.(csipás összeragadt gennyes szem, szörcsögő levegővétel )

Az anya emlőgyulladás, de ő már mostanra majdnem helyre jött, ( mióta visszakaptuk) tele bolhával. ( mára szerencsére egy sem) és csontsoványság.

Az anyacica már alakul, végre kezdenek a bordái is eltűnni, de nem sokan foglalkoztak velünk..

2015. máj. 10. 20:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!