Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy szoktassam le a 10...

Hogy szoktassam le a 10 hónapos kadúr macskámat erről?

Figyelt kérdés

1-2 hete elkezdett minden hajnalban 5 körül nagyon nyávogni.Ilyenkor ugrál is az ajtóra és addig nem hagyja rá míg nem engedem ki.Már próbáltam,hogy kifárasztom és nem hagyom aludni éjfélig de ugyan úgy csinálja a fesztivált.

Félig kinti,félig benti cica.


2015. ápr. 23. 21:28
1 2
 1/16 anonim válasza:
Akkor estère engedd ki. Most párzási időszak van,leheg higy emiatt akar kimenni.
2015. ápr. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Egy macska ajtó jó lenne, így bármikor ki tudna menni zárt ajtón is.
2015. ápr. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Én is erre gondoltam,hogy kiengedem estére is de Párom nem nagyon akarja nehogy elvesszen.

Sajnos szolgálati lakásban lakunk nem rakhatok az ajtóra cicaajtót.

2015. ápr. 23. 21:34
 4/16 anonim ***** válasza:
Ivartalanitas, mint megoldas?
2015. ápr. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
#4 ha már megszokta, hogy kijárhat, az ivartalanítás után ugyanúgy ki akar menni, persze attól még érdemes ivartalanítani, hogy ne verekedjen más kandúrokkal.
2015. ápr. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Gondoltunk rá,hogy ivartalanítjuk,de annyira szép cica,hogy nincs szívünk elvinni és megfosztani az ékétől.Másik kandúr macska nincs a környéken,nem szokott hadisérüléses lenni :)
2015. ápr. 23. 21:48
 7/16 anonim ***** válasza:
szép cica lesz ivartalanítás után is, és legalább hosszabb ideig él majd veletek :) egy tüzelő nőstény messzebbről is odavonzza a kandúrokat, szóval ne vegyetek mérget arra, hogy nem is lesz a közelben másik...
2015. ápr. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Értem :)!Mikor lehet leghamarabb ivartalanítani a kis drágát?
2015. ápr. 23. 22:37
 9/16 anonim ***** válasza:
az állatorvossal kell egyeztetni, de igazából pár hónapos kortól már lehet. a kandúroknál ez egy egyszerű és gyors rutinműtét, még altatni sem muszáj hozzá :)
2015. ápr. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Ivartalanítás! Nyugodtabb, egészségesebb lesz, és kevésbé akar kijárkálni várhatóan. Csak jót tesztek vele.
2015. ápr. 24. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!