Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Találtam egy macskát. Adhatok...

Találtam egy macskát. Adhatok neki tejet?

Figyelt kérdés
Kettővel fölöttünk gubbaszt egy cica. Szegény meg van rémülve, de nem tudom hogy a "szomszédoké"-e. Szóval szerintetek hagyjam vagy etessem vagy itassam meg. Ha igen akkor mivel?

2015. ápr. 28. 15:57
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Megetetheted, de ne tejjel, hanem legokosabb, ha veszel neki cicakaját, inni pedig vizet adj neki.

Ha nem akarsz cicakaját, akkor valamilyen húsfélét adj neki, ami nem túl fűszeres, vagy túrót, tojást lehet még.

2015. ápr. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi:) És a kutyám eszik ilyen junior kutya és macska táp keveréket, ez jó?
2015. ápr. 28. 16:01
 3/10 anonim ***** válasza:
Tejet ne adj a macskának, mivel laktózérzékenyek. Vízzel itasd és macskakaját vagy valami húst adj neki.
2015. ápr. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Olyat is adhatsz neki, vagy megeszi vagy nem.
2015. ápr. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
akkor a táp mix nem jó?ja és köszi :)
2015. ápr. 28. 16:05
 6/10 A kérdező kommentje:
köszi
2015. ápr. 28. 16:05
 7/10 anonim ***** válasza:
Átmenetileg jó a táp-mix is neki :)
2015. ápr. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Egy fél kávéscsészényi tejtől sem lesz semmi baja, ne aggódj, kicsit meglangyosítod, azt nagyon szeretik, ha adsz neki abból a finomságból, könnyebben belopod magad a szívébe, hamarabb megnyugszik. Hosszú távon viszont tényleg nem jó a tej, bár nem minden macska laktózérzéken (4 cicámból csak 1), de nem érdemes az ördögöt kísérteni. Viszont ha magadhoz akarod csalogatni, kicsit megnyugtatni, barátkozni, akkor egy keveset adhatsz neki tejből is.
2015. ápr. 29. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
mi laktózmentes tejet adunk neki, attol nem megy a hasa, viszont szereti
2015. ápr. 29. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi mindenki:) a végén kiderült hogy a szomszédé mert később mentem volna és nem volt már ott(aztán megkérdeztem :))
2015. ápr. 29. 15:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!