Kezdőoldal » Állatok » Macskák » SOS a macskám szült és a...

SOS a macskám szült és a kiscica egyik lába hiányzik leharapta de életben van mit tegyek?

Figyelt kérdés

ez nagyon durva most vettem észre reggel a fényben

első szülése volt egy kismacska

él még és bújik hozzá meg szeretgeti de most mit csináljak?? :(:(


ez nagyon durva


2015. máj. 2. 08:19
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

:((((((((((((


van egy lyuk a hasában..

ha nem most de 1 héten belül elpusztulna

nézzem végig hogy szenved?

2015. máj. 2. 10:12
 12/21 anonim ***** válasza:
fotózd le a kicsit is tedd fel mert így látatlanba nehéz eldönteni h mi a szitu az állatorvos is csak vaktában tud mondani vlmit
2015. máj. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

szia!


Pedig gyakran előfordul sajnos...Nekünk is volt egy ilyen nőstényünk, amikor gyerek voltam. Ahogy születtek a kicsik, úgy harapta le a lábaikat....Hibás anyai ösztön lehet. Sajnos, ő a következő alomnál is ezt fogja csinálni, tapasztalat. :(

2015. máj. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

jézusom :(


ez borzalmas

2015. máj. 2. 10:24
 15/21 anonim ***** válasza:
ha még születnek elveheted tőle míg megnyugszik lehet utána már nem bántja őket
2015. máj. 2. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

tegnap éjjel történt

nagyon megvolt ijedve


én is


csak ez az egy jött ki. azt mondta az orvos délbe tud jönni és megnézi van-e még benne kismacska de ha eddig nem jöttek akkor nem i slesz több remélhetőleg. :(((

ez kegyetlen..

2015. máj. 2. 10:30
 17/21 anonim ***** válasza:

Sajnos, elso szuleses macskaknal is elofordul, hogy a koldokzsinor elragasa oszton tulburjanzik, foleg igy, ahogy irod, egy kiscica szuletett. Egyszeruen tudja hogy valamit el kell ragnia, csak azt nem, hogy mikor kell abbahagyni.

Ez tenyleg szornyu, de neha elofordul. A te esetedben meg foleg az, mert amugy torodne vele. :/

Sajnos az a kiscica 99% hogy menthetetlen.

2015. máj. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

eloszor azt hittem halucinalok az ami tortent nem akartam elhinni


de reggel rajottem hogy mi tortent.:((((((((


nemsokara jon az allatorvos.

koszonom a tamogatast.

2015. máj. 2. 11:56
 19/21 anonim ***** válasza:

Olyat már láttam hogy megette az anyamacska a megszületett kölykeit. Mire észrevettük már az utolsót rágta. Szerintem is lehetett oka az amit a 3-as válaszoló is írt, hogy az anyjuk megérezte hogy nem egészségesek a kiscicák. Az anyjuk sem látszott olyannak mint a többi macska, olyan érzésünk volt mint ha valami mutáns lenne.

A 11-es kommentben írtad kérdező hogy "van egy lyuk a hasában". Vagyis akkor lehet hogy ebben az esetben is erről lehet szó, hogy az anyamacska lehet hogy meg akarta enni mert érezte hogy nem egészséges.

2015. máj. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

a hátán is volt egy seb

amúgy tőből lerágta a lábát.igen lehet nem volt egészséges és túlideges volt nem tudta hol kell abbahagyni.


a doki azt mondta jobb lesz ha elaltatjuk.mert már a műtétet se biztos hogy túlélné fertőzések stb.:(

mostmár nem szenved szegény. :(

2015. máj. 2. 14:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!