Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nemrég találtunk egy kiscicát,...

Nemrég találtunk egy kiscicát, és mivel nem kellett senkinek, örökbeadtuk, de megbántam, nagyon hiányzik, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szombat délután a szakadó esőben találtunk egy kb. 2-3 hónapos gyögyörű vörös cicát, keservesen nyávogott, és felkéredzkedett az ölembe, mivel egy rendes gazdi nem hagyja kint még a kijárós cicáját sem ilyen ítéletidőben, ezért megsajnáltuk és hazavittük. Otthon lemosdattuk, megetettük, és ekkor egy ismerősünk hívott, hogy ő régóta vörös kiscicát keres, és még aznap hazavitte, de amikor eljött hozzánk, hogy elvigye saját maga jegyezte meg, hogy "ne rakd az ölembe nem szeretem a macskákat" (jó, azt még megértem, hogy inkább kutyapárti) ja és a fiainak is az ölébe akartam rakni a doromboló cicát, de féltek tőle, és láttam, hogy értük annyira nem rajong a cica, mint értünk (tényleg!). Most eltelt 2 nap de már nem bírom tobább, vissza akarom kapni a szőrmókom, csak azért adtam oda nekik, mert azt hittem a szüleim nem engednék meg, de már tudom, hogy igen és így még borzalmasabb! :'( mit tegyek, hogy a mostani gazdikat se bántsam meg?

2015. jan. 26. 15:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
De ha senki nem örült neki akkor miért kell nekik macska?
2015. jan. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
83%
Én pofátlan dög vagyok. Elmesélem: egy tenyésztőnél kinéztem a kutyám. Első látásra egymásra találtunk. Tudtam Minket egymásnak termtett az Ég. A párom ment érte és akkor a tenyésztő ajánlott egy másik kutyát, mivel addigranderült ki: amit választottam selejt, több genetikai betegségre is hajlamos. Belegyeztem. De megbántam. 1 hónapot volt a másik kutyus velünk majd felhívtuk a tenyésztőt, hogy a Kutyánkat akarjuk. Persze elhordott a pasas mindennek a csere miatt, de ahogy meglátott az ebem az ölembe ugrott. :-) Azóta is boldogan élünk egy Családként. EZT a döntést sosem bántam/ bánom meg, nem érdekel ki mit gondol. Ne szégyeld magad, menj és mond el nekik mi a szitu. Ennyi. Remélem happy end lesz nálatok is! :-)
2015. jan. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg visszakérni a cicát. Ha nem sikerül ugyan ott leszel mint most, de ha igen akkor lesz egy édes vörös cicusod :)
2015. jan. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Egyszeruen kertd vissza, elmondva nekik azt, amit most itt leirtal. Leginkabb azt, hogy megiscsak akarod.

(Ha nem szerettik a macskat, es/vagy felnek tole, akkor meg orulni is fognak, hogy megszabadultak tole :)

2015. jan. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm mindenkinek, de elég közeli ismerős, és errefelé pletykálnak az emberek, ha valami nem megy tökéletesen :S, meg rosszindulatúak is, de a gazdi mondta, hogy ha igényt tartok rá....(mondjuk elég bizonytalanul) Így is megmondjam neki? és a két gyerek? nem lenne ez így szemétség? amúgy csak úgy tartottuk volna meg, ha nem lett volna gazdija és így a szüleim sem örülnének annyira, bár ha látják rajtam, hogy több napja depis vagyok...
2015. jan. 26. 17:34
 6/13 A kérdező kommentje:

ja és ma üzent, hogy nagyon cuki, de este rosszalkodik (rá akart ugrani a kuka tetejére, de az "ajtón" beesett, aztán meg nem tudott kijönni XD) és ma azt mondta, hogy még egy ilyen és kidobja!!! (nem tom ezt milyen komolyan gondolta)

de drukkolunk,hogy rosszaság úr kidobassa magát: most légy okos Benikém!!!

2015. jan. 26. 17:39
 7/13 A kérdező kommentje:

első: én is ezt kérdezem... de asszem a gyerekek miatt, meg emeletes házba nem való kutya stb.

második: gratulálok! én is ilyen szeretnék lenni, csak nincs bennem mersz, meg én közelről ismerem...

harmadik: teljesen igazad van!!!

negyedik: tökéletes, lehet, hogy mégis megpróbálom...

SZORÍTSATOK NEKEM MEG A CICÁNAK!!!

2015. jan. 26. 17:48
 8/13 anonim ***** válasza:
Lehet hogy nehéz lesz de nem tudnatok találni egy hasonló vörös cicat? Hátha megnyugodna a lelkiismereted! Próbáld meg kikonyorogni a szuleidtol!
2015. jan. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
megpróbálom, amúgy ragdoll kiscicát lehet emeletes házban tartani?
2015. jan. 26. 18:34
 10/13 anonim ***** válasza:
Minden fajta macskát lehet emeletes házban tartani. Nekem sima mentett házimacsekom van panelban.
2015. jan. 27. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!