Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Vajon mitől lehetett? Hogyan...

Vajon mitől lehetett? Hogyan csinálhatta?

Figyelt kérdés
A cicámnak elég csúnyán felszakadt a szaruhártyája. Hogyan tudta magának megsérteni? Megkarmolta volna a saját szemét?... Nem hiszem. Gőzöm nincs, hogyan csinálhatta. Szerintetek? Hátha valakinek van ötlete, nem szeretném, ha máskor is előfordulna, nagyon-nagyon fáj neki.
2010. febr. 24. 17:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Vidd el gyorsan orvoshoz! Akár az is lehet, hogy ki kell operálni a szemét, és utána össze kell varrni. Az enyémnél is ez lett volna, ha időközben nem mérgezik meg..
2010. febr. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Talán harc közben karmolták ki, de kerítésdrót is felkarcolhatta, ha szembe áll ki egy drót simán belerohannak. Ez lakásban is lehet, nézz körül.
2010. febr. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Természetesen már rég elvittem orvoshoz, rögtön, ahogy észrevettem. Kapott is 2 szemcseppet meg egy kenőcsöt. Persze jó sokba kerültek a gyógyszerek, plusz a vizsgálat, a havi utolsó pár ezremet ráköltöttem.

Viszont azt, hogy hogyan lett ilyen a szeme, az állatorvos sem tudta megmondani. A te cicádnak mitől lett? Nagyon féltem szegényt, nehogy előforduljon megint!

2010. febr. 24. 18:07
 4/8 A kérdező kommentje:

Egyébként panelcica, és egyedül van. Ha valami megböki a szemét, akkor nem hiszem, hogy "ennyivel" megúszta volna.


Amúgy már sokkal jobban van, gyötröm szegényt 3 óránként a szemcseppekkel, amit persze rühell :)

2010. febr. 24. 18:10
 5/8 anonim ***** válasza:
Nincs alakásba neked kaktusz,vagy szúrós növény?Mert lehet hogy annyira játszott hogy nem vette észre és jól belement.Amúgy hogy szakadt fel?Mintha megkarmolták volna vagy mintha megszúrta volna valami?
2010. febr. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Az én macskám az utca legvagányabb cicája volt, sokszor verekedett más kandúrokkal, harc során szerezte a szemsérülését is. De a tiédnek nem feltétlenül ez okozta, akár saját magának is megkarmolhatta vakarózás vagy mosdás közben. Jobbulást neki!:)
2010. febr. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nincs növény a lakásban, csak a konyhában egy mikulásvirág, oda viszont nem mehet és nem is tud bemenni.

Olyan, mintha megkarmolta volna valami. Akkor tényleg meg tudja karmolni magának?...

2010. febr. 25. 12:17
 8/8 anonim ***** válasza:
Végülis...Ha nyalakodik akkor általában szokta úgy csinálni a macsek hogy teljesen odadörzsöli az arcához(gondolom hogy más helyre is jusson nyál)és úgy.De nem hinném hogy ki lettek volna neki meresztve a karmai,mert az elég fura lett volna.Az állatorvos mit mondott(ha voltatok dokinál)?:)Sok sikert a felépüléséhez!
2010. febr. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!