Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Csak az én macskáim ilyen...

Csak az én macskáim ilyen furcsák?

Figyelt kérdés
Van két macskám.Az egyik ivartalanított,már nagy korában került hozzánk.Mindig is magànak való volt.De néha olyan,mint valami bolond.Ül a fűben,és néz üveges tekintettel.Aztán van,amikor hirtelen elkezd valami képzeletbeli dolgot kergetni.Pedig nincs ott semmi.Most az előbb felugrott az ajtóra,még sose csinált ilyet.Persze vissza is esett,hiszen semmire nem tud az ajtón felugrani,ami mondjuk megtartja.A másik meg egy kandúr.Egész nap mondja a magáét,de csak úgy magànak nyekereg.Meg néha nekünk is.Mi meg persze "visszabeszélünk neki.Ja,meg a legérdekesebb,hogy evés közben mindig elalszik.Csak azt látom,hogy eszik,eszik,aztán egyszer csak mozdulatlanul,csukott szemmel van a tál fölött.Úgy kell megbökni.Ez vajon mitől lehet?Furcsák,mint valami űrlények.

#macska #furcsa #állati tulajdonságok
2015. máj. 15. 19:33
 1/2 anonim válasza:

Szerintem nem bolond. Biztos egy pici muslincát látott meg.


Név: Kecske

2015. máj. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem valamilyen fokig normális. A mi macskáink közül az egyik bárhol képes elaludni, kedvencem mikor ült a földön,mosakodott aztán egyszer csak elaludt. Fél óra múlva eleredt az eső és nem ébredt fel. Csupa víz volt,de ő csak aludt. A másik meg csak ül a széken és tátog (nincs hangja) vagy mereng.

De a tieid se bolondok szerintem. 😄

2015. máj. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!