Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van valakinek Maine Coon...

Van valakinek Maine Coon cicája, aki ért is hozzájuk?

Figyelt kérdés
Nemrég vettünk egyet, most 12 hetes. Mikor kezd "szőrösödni"? Olyan kis kopaszka. És vékony is. Már azon gondolkozom, nem is MC. Pedig láttuk a szüleiket, tesót, törzskönyvüket. Ugyanabban a városban lakunk, hirdette face bookon is a csaj az ismerősei között is.

2015. jún. 1. 14:15
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Ez a cica nem Maine Coon, hanem egy sima keverék, vagy talán az anyja volt MC... Ilyen cicákkal vannak tele a menhelyek.

Na mindegy, lényeg, hogy szeressétek, ha már megvan.

Az eladó pedig nem fél, hiszen semmivel nem tudod bizonyítani, hogy tőle vetted a cicát; valamint mivel nem adott törzskönyvet hozzá, ezzel úgymond maga is elismerte, hogy nem fajtatiszta cicát árul (hiába mond akármit, a tk. igazolja csak a fajtatisztaságot, mondani meg bármit lehet). Tehát te tudtad/tudnod kellett volna, hogy keverék cicát veszel (elvileg). Ezek miatt nem támadható az eladó.


Azért helyes cica, szeressétek nagyon. :)

2015. jún. 2. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Így néznek ki a Maine Coon kölykök:

[link]

2015. jún. 2. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Van valami honlap szerűsége is, ahol meg lehet nézni tavalyi, és az idei kölyköket is. Azert ennek elég jellegzetes a minta az arcán, felismerhető az 5 napos képeken is. Tuti beismerné, ha megjelennénk pár nagydarab, kigyúrt fickóval. :) Na mindegy, annyit nem ér, meg hát szeretjük nagyon. Igen, valószínű, csak az anyja MC. Lehet, kijárós, és összejött a szomszéd macsekkal, v nem tudom.
2015. jún. 2. 09:16
 14/19 anonim ***** válasza:

Erről a macskáról ordít, hogy nem Maine Coon. Mielőtt megvettétek, láttatok már képet fajtatiszta MC cicákról? Mert ha igen, látnotok kellett volna a különbséget.

Írtad, hogy vannak képek előző almokról is, illetve honlappal is rendelkezik. Tenyésztő az illető? Tudnál adni esetleg egy nevet, vagy honlap címet? Akár privátban is.

Nyilván már mindegy, lett egy aranyos macskátok, de egy szaporítóak adtatok X összeget egy keverék macskára, ami azért elég kellemetlen.

2015. jún. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
A honlapjára én is kíváncsi lennék.
2015. jún. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Belinkelem nektek este, v holnap priviben. Most telóról nem tudom. A honlapot én is később láttam, mikor már megvolt a macsek. Persze, h láttam képeket MC cicákról. Csak a pl 100ezres cicókat 12 hetesen lehet elhozni, mi meg ugye 8 hetesen elhoztuk, szóval ugye összehasinlítani meg én így nem tudtam , h mi lesz belőle. Meg a gyerekek miatt kisebbet szerettem volna, mint 12hetes, h élvezzék, h kicsi. Na, kíváncsi leszek, mit mondtok. :)
2015. jún. 2. 20:33
 17/19 anonim ***** válasza:

Köszönöm a választ!

Csekkoltam a honlapot, nekem már ő sem tűnik fajtatiszta MC-nek: [link]

2015. jún. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Köszi, h írtál! Hát, én csak annyit látok rajta, h vékony talán. Az enyémnél szőrösebb, az tény. :) Te tenyésztő vagy? Hogy lehet akkor törzskönyve?
2015. jún. 2. 21:27
 19/19 anonim ***** válasza:
Az én MC keverékem hasonlóan néz ki,csak más a színe.
2015. jún. 3. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!