Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Beteg a cicám! Nektek volt...

Beteg a cicám! Nektek volt már ilyen? Túlélheti?

Figyelt kérdés

Tegnap délelőtt megszülettek a kiskutyáim,viszont az anyukájuk nagyon ideges volt,és megmarta az egyik cicám.

Tegnap elment,és csak ma találtam rá...

/Nincs rajta nagy sérülés,csak az álla alatt egy fognyom szerű seb...(de lehet hogy beképzelem hogy fognyomszerű)/

Csak feküdt ott,és meg sem mozdult.

Elvittem állatorvoshoz,aki adott neki valamilyen antibiotikumot,és hazahoztuk.

Itt van bent velem,de csak fekszik,és meg sem mozdul.Nem megy Wc-re,nem eszik,nem iszik... SEMMI!!!

Nagy nehezen beleerőltettem két evőkanálnyi tejet,de szerintem ez írtó kevés.

Látszik rajta hogy fáj neki,ahogy eszik,és nem is merem már etetni.

Mit lehet ilyenkor még tenni?

Túl élheti????


2010. febr. 26. 22:23
1 2 3 4
 21/37 A kérdező kommentje:

Fekszik,kicsit mélyebb levegőt vesz mint a tesója(aki mellette van)de nem remeg.

Elég rosszul éz ki.

Láttam már macskát rossz bőrben,de nem tudom hogy az túlélte-e.

Mindenesetre nagyon aggódom,és nem tudom hogy mi ilyenkor a helyes...

Hagyni vagy elaltatni.

Mert hát volt akinek egy hónap alatt gyógyult meg meg volt akinek két nap alatt halt meg a cicája.

Nem akaraom szenvedtetni,mert nem vagyok állatkínzó!!!!

Viszont félek elaltatni,mert mi van ha mégis felépül...

:(

2010. febr. 26. 23:07
 22/37 anonim ***** válasza:
Az lehet a gyógyszertől is, hogy mélyebben alszik, nem biztos hogy bajt jelent. Mikor jöttetek haza a dokitól? Ha úgy látod hogy rosszabbul van mindenképpen vidd el vagy egy klinikára, vagy olyan dokihoz, akinek van felszerelése. Kivizsgálás után mindenképpen kell tudjon véleményt mondani, hogy mennyire súlyos a sérülés, és ha lelkiismeretes megmondja, mennyi az esélye, és szenved-e.
2010. febr. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 A kérdező kommentje:

Délután 3kor voltunk ott,kb fél4re értünk haza.

A doki csak annyit mondott,hogy pár nap...vagy túléli vagy nem.

Szerintem megvárom a hétvégét(közben itt kérdezősködök meg olvasom a netet)és ha nem nagyon javul hétfőn elviszem másik dokihoz!!!

Nem hagyom csak úgy!!!

Azért köszi az eddigi válaszokat is.

2010. febr. 26. 23:16
 24/37 A kérdező kommentje:

Valamelyik oldalon olvastam,hogy ha nem meleg az orra akkor nem lázas.Én úgy vettem észre hogy ugyanolyan mint a tesójáé.

Az már azért jó jel ugye?!

2010. febr. 26. 23:17
 25/37 anonim ***** válasza:
Szorítok a cicának, de ha úgy látod hogy rosszabbul van, mindenképpen vidd el valahová holnap, vannak ügyeletek. A hétfő az messze van, de remélhetőleg holnapra már jobban érzi magát. Majd írjál, hogy-hogy van.
2010. febr. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
Az jó jel, hogy nem lázas, jobbulást.
2010. febr. 26. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
100%
Igen az jó jel,hogy nem lázas!!Azt ne várd,hogy hipp-hop meggyógyuljon...,nyugi!Kicsit túlparázod ezt az egészet,lehet,hogy a macskád kuncog magában rajtad,hogy mit pattogsz itt?!
2010. febr. 26. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 A kérdező kommentje:

Hörög mikor itatni próbálom.

Fáj neki ahogy iszik.

Szarabul néz ki :(

Ilyenkor?

2010. febr. 27. 08:43
 29/37 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben rögtön vinném egy másik dokihoz, nem tudom merre laksz, de Budapesten sok doktor rendel hétvégén is, és persze ott az állatkórház. Szerinem ne várj egy percet se!
2010. febr. 27. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 A kérdező kommentje:

Késő.

Mire elindultunk volna vele meghalt.

Biztos valamit rosszul csináltam!

2010. febr. 27. 09:27
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!