Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Beteg a cicám! Nektek volt...

Beteg a cicám! Nektek volt már ilyen? Túlélheti?

Figyelt kérdés

Tegnap délelőtt megszülettek a kiskutyáim,viszont az anyukájuk nagyon ideges volt,és megmarta az egyik cicám.

Tegnap elment,és csak ma találtam rá...

/Nincs rajta nagy sérülés,csak az álla alatt egy fognyom szerű seb...(de lehet hogy beképzelem hogy fognyomszerű)/

Csak feküdt ott,és meg sem mozdult.

Elvittem állatorvoshoz,aki adott neki valamilyen antibiotikumot,és hazahoztuk.

Itt van bent velem,de csak fekszik,és meg sem mozdul.Nem megy Wc-re,nem eszik,nem iszik... SEMMI!!!

Nagy nehezen beleerőltettem két evőkanálnyi tejet,de szerintem ez írtó kevés.

Látszik rajta hogy fáj neki,ahogy eszik,és nem is merem már etetni.

Mit lehet ilyenkor még tenni?

Túl élheti????


2010. febr. 26. 22:23
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
100%
nem lehet hogy valamilyen belső sérülése volt? azt ránézésre gondolom nehéz észrevenni... sajnálom a cicád:(
2010. febr. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 A kérdező kommentje:

Köszi...

Sajnos nem tudom,de már hiába...visszahozni úgy sem tudom :(

2010. febr. 27. 11:45
 33/37 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom, most olvastam a rossz hírt. Sajnos az orvos nem volt elég körültekintő szerintem. A szenvedéseit meg lehetett volna szüntetni, mert biztos komoly volt a sérülés. De ez ránézésre nem biztos, hogy kiderülhet. Most már nem lehet tenni semmit, de a kutyus közelébe ne engedjétek a másik cicát, mert biztos félti a kölykeit.
2010. febr. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
100%
én mindenféle alapvető ismeret nélkül arra tippelnék, hogy belső sérülése volt. főképp ha a kutya meg is rángatta. de tulajdonképpen anélkül is könnyen lehet belső sérülée.
2010. febr. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 A kérdező kommentje:

Igen lehet.

Az az igazság hogy a kutyám sosem volt agresszív,de nem bírta már kismacska korában sem a cicám.

Mindig morgott rá,de mondjuk együtt aludtak hárman,szóval nem gondoltam semmi ilyenre.

Aztán megszülettett egy kiskutya(halva,mert már elég idős a kutyusom)és ekkor történt a baleset.

Ma kiengedtem a másikat,és nem bántja,sőt még eteti is.(Mivelhogy teje azért van...)

A cicám meg ott dorombol és szent a béke...

Remélem neki nem lesz baja...A másikat meg siratom :(

2010. febr. 27. 13:48
 36/37 anonim ***** válasza:
100%
Bakker,hát sajnálom,hogy szegény cicád nem élte túl a támadást:/Akkor biztos,hogy nem csak a pofiját rángatta meg:(
2010. febr. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom a cicádat. A kutya valószínűleg átharaphatott valami fontos izmot az állkapcsában ezért halhatott meg. Mindenesetre részvétem :(:(:(
2010. márc. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!