Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi lehet a macska baja?...

Mi lehet a macska baja? Láthatóan nagy fájdalmai lehetnek?!

Figyelt kérdés

2 napja folyton nyávog , és a hasát figyeli , innen gondolom hogy valami ott lehet a gond .Bujkál és kapar ... de egy idő után megunja , és ide szalad hozzám amikor rám nézve nagyon nyávog ... Nem tudom mi csináljak ....Egy videót készítettem emit itt megtekinthettek :


https://www.youtube.com/watch?v=J4h2bS84tHM&feature=youtu.be


Sajnos orvoshoz nem tudom vinni , mivel nem szereti az idegeneket.

Nem tudom h számít e, de 3-4 napja új ételt kap a régivel vegyítve (hol ezt hol azt ) .


amit még észre vettem , sajnos a kitett tápját beköpte a légy , de én úgy vettem észre h nem evett belőle ...

Télen volt hasonló de 2 nap után elmúlt..



2015. jún. 8. 12:24
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, hülye egy kifogás, hogy azért nem viszed orvoshoz, mert nem szereti az idegeneket.

Nesze neked, ez ám a felelős állattartás, már megint!

2015. jún. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%

Hát a videóból nem sok jött le. Az elsőnek igaza van, az nem kifogás, hogy nem szereti az idegeneket. Csomó baja lehet, lehet férges, lehet bélcsavarodása, bármi. Szerintem egy új kajától nincs ilyen jellegű baja egy macskának.

Tőled várja a segítséget, én elvinném orvoshoz a helyedben. Utána már kár sírni...

2015. jún. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
Az én macskám a már többször látott családtagjaimra is fúj, kimondottan rosszul van az idegenektől és az állatorvos sem a kedvence, mégis el tudom vinni az állatorvoshoz. A te macskádnak is szüksége lehet rá.
2015. jún. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
Hát, nem tudom, én a videót nézve semmi különöset nem látok, csak azt gondolnám, hogy nem tetszik neki, hogy a hasát piszkálod (ez tisztán látszik, hogy jobb szeretné ha nem nyúlnál hozzá) és ezért nyávog aztán neked. Én nem látom rajta, hogy fájdalmai lennének, inkább nyugodtnak és érdeklődőnek látszik. De lehet, hogy az új kaja bántja egy kicsit a gyomrát. Kinti cica? A székletét nem tudod megfigyelni. Az új tápot nem tudod beszüntetni, hátha kiderül, hogy akkor a gondjai is megszünnek? Mennyi idős? Nőstény vagy kandúr? Ivartalanított?
2015. jún. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%

Macskahordót már 2000 Ft-ért lehet elfogadható minőségben kapni. Bele kell tenni.

Az orvos a többit megoldja, ez a szakmája. Ha az állat nem szereti ez az állat dolga, az övé, hogy megvizsgálja

2015. jún. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
Aranyos macska. Adj neki vizet, mert szomjas. Vizezd be a fejét az ujjaiddal, a nyaka hátulját is benedvesítheted. Aztán meg hagyd békén egy ideig. Az én macskám is ingerült, ha szenved a melegtől.
2015. jún. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim válasza:
54%

Mi a francért adod neki azt az ételt amit nem szeret - eszik?

Indok nincs, hogy miért adod neki a szerinte ehetetlent, azon meg ne csodálkozz, hogy nyávog, ha éhes vagy ha légy által beköpött ételt etetsz vele!

Az ilyen embereknek miért van állatuk amikor még a legyektől sem tudja megóvni vagy azt adni amit Ő SZERET-megszokott!?


Arra a kijelentésedre meg nincs semmi ésszerű válaszom, hogy azért nem viszed orvoshoz mert nem szereti az idegeneket, csak annyi, hogy te szenilis vagy = meg fog dögleni!

NE TARTS MACSKÁT!

2015. jún. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
Vidd el dokihoz. A kisgyerek se szereti az idegeneket, pláne a dokikat, mégis elviszik, ha beteg nem? A cicát is vidd el. Tedd be egy macskaszállító boxba, és irány a doki.
2015. jún. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:

[12:40] Ha úgy van elviszem az állat orvoshoz ! Azért írok itt ha nem muszáj nem teszem ki neki....


[12:49] A hasát kimondottan szereti ha simogatom ( álltalába mellém fekszik és hanyat vágja magát hogy a hasát simogassam )

Egyébként a hasát a videón azért simogattam hogy ha valaki kiváncsi lenne hogy reagál ha hasához érek ..

Kint végzi a dolgát ( ami kicsit fura is hogy alig alig megy ki mostanába )

Nem ivartalanított , nőstény és kb 6 éves.


[12:54]

Vize mindig van nem hiszem hogy szomnyas lenne ( 6 év alatt alig alig láttuk inni )


[12:57]

Kicsit vissza vehetnél ....1. a új táp elég minőségi és éppen nem szar ( drága is volt ) 2. A régi tápja ami nem annyira minőségi ( mivel nem az én macskám volt így nem ré került a én "kezeim közé" 3.Hogy beköpte a légy a kajáját ... hát bocs de kinek van ideje figyelgetni hogy a meghagyott kajáját beköpi e a légy ... Nem én adtam oda neki úgy h csontis volt ... hanem nyitott ablaknál a otthagyottra rászált ...!!!


Nem épp felelőtlen gazdi vagyok .. csak 1 szerűen beteg a macskám ... vagy ha 1 állat lebetekszik 1 ből a gazdi ??


Mindent meg teszek ezért a macskáért , ha tehetem méreg drága tápot veszek ... ha tudom simogatom ... melettem alszik ...

2015. jún. 8. 13:11
 10/31 anonim ***** válasza:
100%

Ha mindent megtennél, akkor már rég orvosnál lenne.

Nem a te hibád, hogy beteg lett, az viszont igen, hogy miattad szenved, mert nem viszed orvoshoz.

Milyen tápot kap?

2015. jún. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!