Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskám már lassan egy hete...

A macskám már lassan egy hete hogy eltűnt. Ez a párzási időszak miatt van?

Figyelt kérdés
Van egy hím macskám és már egy hete hogy nem jött haza. A barátaim szerint azért mert most van a párzási időszak..Tényleg emiatt mehetett el? Van esély arra, hogyha lemegy ez az időszak akkor visszajöjjön?
2010. febr. 28. 12:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha előkerül,SOS ivartalaníttasd,vagy egyszer eltűnik végleg!
2010. febr. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szeretném őt ivartalaníttatni és ha még valaha visszajön meg is teszem.. :)
2010. febr. 28. 12:48
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha hazatalál, ha nem ütötték el, ha nem kapta el egy kutya, ha nem verték össze más macskák nagyon és ha nem talált olyan helyet, ahol jobb a kaja, akkor hazamehet.


Barátnőméké két hét után ment haza félszemmel. Hát nekem mind ki van herélve, egyetlen napra sem szoktak eltűnni, egy tűnt csak el, de az szegény haza sem jött később sem.

2010. febr. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem is vannak és elmennek néha csak napokra néha hetekre, volt hogy egy év mulva jött vissza. De volt hogy sohasem, pedig ő volt a kedvenc cicám! :'(

Szóval ha nem akarod hogy lefogyva sebesen, esetleg férgesen találjon haza hetek múlva tényleg a legjobb ha ivartalanítod. De ha nem akarod megfosztani semmitől vállalnod kell hogy lehet egyszer nem jön haza.

2010. febr. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Az én cicám is eltűnt egy hétre és úgy jött haza hagy a feje fel volt dagadva és a lábában volt egy lőtt seb :S:S

Elvittem állatorvoshoz azóta jól van :) már csak ivartalanítani kell.

2010. febr. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

az en cicam is epp 1eve ilyenkor tunt el(

verbeli kandur volt..par napig mi sem aggodtunk,gondlotuk parzas,stb.

aztan csak teltek-multak a napok,es tobbe nem jott haza..

Remelem,h a te cicad hazajon!!!

2010. márc. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Járják a területük, szerezni próbálnak vagy megvédeni. Közben autók, kutyák, macskák, jószándékú emberek. A miénk töketlen, de így is járja a környéket. Sajnos fogyóeszköz, ezzel tisztában kell lenni.
2010. márc. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!