Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi ez? Miért kell "minden"...

Mi ez? Miért kell "minden" macskát ivartalaníttatni? Többi lent

Figyelt kérdés
fent vagyok több macskás facebookos közösségben is,és bárhová kirakja valaki hogy a macskája szült és eladó kiscicák vannak rögtön úgy elkezdik szidni őt hogy húúú nem értem........
2015. jún. 18. 12:27
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Értem,köszönöm a válaszokat!
2015. jún. 18. 13:24
 12/13 anonim ***** válasza:

Csak egy kis aktuális példa a mi házunk tájáról:


Nincs macskánk, mégis tele a kertünk idegenek macskáival, macskasz@rral, macskák által meggyilkolt madártetemekkel...


Úgy tudtam, a szomszédaimé mind.

Erre tegnap panaszkodott az egyik (macskás) szomszéd, hogy annyi a kóbor macska, hogy már elege van. Hm, csak hallgattam. Állítólag meghalt a Kati néni, aki kóbor macskákat etetett a kertjében (és nyilván akaratlanul is szaporította őket, merthogy nem ivartalanította védenceit).

Amíg élt a néni, addig is eljárkáltak az általa etetettek, de most az örökösei nem vállalták a macskák további etetését. És a macskák más udvarán keresnek élelmet, és madarakat, gyíkokat ölnek... Közben meg aktív szexuális életet élnek egymással és a drágalátos gazdikkal rendelkező nem ivartalanított házi kedvencekkel is...


Na most a szomszéd macskája is elleni fog hamarosan, és a szomszéd mérges. Azt mondja, hogy ő ki fogja rakni az utcára a kölyköket... Ő nem gyilkos, hogy megölje őket, ezt mondta. De hogy vazze ivartalanítsa a saját macskáját, vagy legalább bent tartsa a lakásban, hogy ne járkáljon el, az eszébe nem jut...


Ilyen gyagya emberek vannak.

Simán bevezetném a kötelező ivartalanítást, meg a chipet!

2015. jún. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezért: [link]
2015. jún. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!