Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Lakascicak megeszik a romlott...

Lakascicak megeszik a romlott hust?

Figyelt kérdés
nem tudom eldonteni h jo e meg a hus arra gondoltam ha a macska megeszi akk baja nem lehet
2015. júl. 6. 19:25
 1/5 A kérdező kommentje:
Megkostolta, de szerintem romlott, igy kidobtam...
2015. júl. 6. 19:31
 2/5 anonim ***** válasza:

erre én azért nem alapoznék, szerintem ezt a "kicsit romlott" húst simán megeszik

legalábbis az én elég válogatós macskámnak úgy is ízlik, az ilyen határ esetes húst már neki adom (de ilyen csak ritkán van azért)

2015. júl. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Macskája válogatja. Enyémek nem eszik meg az egyébként hűtőben tartott 3 napos konzervet.A húsról pedig el tudod dönteni, hogy romlott e: megszagolod és ha "stichje" van, kuka. Esetleg kissé elszíneződött, akkor is.
2015. júl. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha alapból megeszik a húst (úgy értem nem kizárólag macskaeledelen élnek) akkor a romlottat is. Ami neked már kicsit büdinek tűnik, nekik az még ínyenc falat.
2015. júl. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom
2015. júl. 6. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!