Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Most ne haragudjon meg senki...

Most ne haragudjon meg senki de mier a macskat mondjak hogy a kajaer van az emberrel amikor en ezt teljesen a kutyanal latom?

Figyelt kérdés
Volt dolgom macskakkal kuytakkal, talalkoztam egy kobormacskaval soha nem adtam kajat megis mindenhova kovrtett es nyavogott hogy simizzem. Ameg a kutya csak akkor jott oda hozzam ha latott valamit a kezembe amit ehetonek gondolt vagy ha kaja volt a kezembe es a simogatast sem szereti ugy mint a cica nem ertem..

2015. júl. 13. 01:53
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:
Itt egy link amirol regeltem hogy a kutya az etetojen kivul senkivel nem baratsagos nem valogat kit tamad meg es mire fel hiszen nem emberrel taplalkozik nezzetek meg a linket: [link]
2015. júl. 13. 23:34
 22/31 A kérdező kommentje:
Az embereket az keveri meg ha a kutya magara marad nyuszit a gazdajaer ez csupan azer van mer tudja hogy te vagy a gondozoja es ha elmesz az eletebol ehen hal. Mer kulonben nem tudna olyan nagyon hamar "megszeretni" az uj gazdit akitol fugg ahoz huz
2015. júl. 13. 23:40
 23/31 anonim ***** válasza:
A kutyák megérzik a hülyéket ezért harap téged meg az összes...
2015. júl. 13. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:
Haha ha kaja van nalam nem harapnak meg olvastal rola h a macskasok intelinsebbek a kutyasoknal?? Te is egy esz vagy mivel ha nem tudnad en ha a leghulyebb ember lennek sem haraphatna meg az ilyen kutyat el kene altatni aki indokolatlanul harap
2015. júl. 13. 23:47
 25/31 A kérdező kommentje:
Es lezartam a temat nem kerek tobb kommentet mindenki elvezze h a kutyaja kihasznalja paccsii
2015. júl. 13. 23:48
 26/31 anonim ***** válasza:
A kutya megugatja azt akiről érzi hogy fél a kutyáktól. Na de az se semmi amikor a macska reád ugrik kikaparni a szemedet :-)
2015. júl. 14. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:

Szerintem meg az olyan hülyéket kellene elaltatni mint te... De mindkettőnk szerencséjére egyikünk álma sem fog valóra válni...

És ha a válaszomból nem tűnt volna fel, se kutyás se macskás nem vagyok, kutyáim és macskáim is vannak... Neked viszont a válaszaidból látszik, hogy egyik sem volt soha... Amilyen lealacsonyítóan beszélsz az állatokról..

2015. júl. 14. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:
Akkor ki kell hogy abranditsalak de van egy macskam xd
2015. júl. 16. 16:30
 29/31 A kérdező kommentje:
Nem rossz indulatu kiirasnak szamtam de az emberek magukbol indulnak ki
2015. júl. 16. 16:30
 30/31 A kérdező kommentje:
Nem tunt fel h macskas vok :):)
2015. júl. 16. 16:32
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!