Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mivel fedjem el a macskaalomsz...

Mivel fedjem el a macskaalomszagot?

Figyelt kérdés
Bonyolult ügy. A nagyim cicája, az almosláda régi, már mindenhogy kimostam, de bele van ivódva a szag (a mama kicsit sajnos elhanyagolta, de már segítek neki). Az alom csomosódó, rendesen ürítem, takarítom. Mama nem engedi kicserélni a dobozt, ezért valami olcsó szagtalanítót keresek, ami a cicát nem zavarja.
2015. júl. 17. 12:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Vannak direkt alomszagtalanító porok, nem is nagy összeg. Mondjuk tény, hogy a láda cseréje lenne a legcélravezetőbb.
2015. júl. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Veszel egy másik alomtálcát. Kicseréled, és sürgősen eltünteted a régit. A mama kész tények elé lesz állítva.
2015. júl. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem két ivartalanított kan cicám van.Három havonta ki só-savazom az almos dobozt.mert lerakódik az alján a pisi és olyan mint amikor vízköves.Tiszta és szép lesz,na meg szagtalan,mert utána alaposan kimosom mosószeres vízzel,hogy a cicák nem érezzék a sav szagát :)

Ez a savazás kb. pár perc és érdemes ,udvaron vagy ha panelba laksz akkor levinni és vinni magaddal egy vödör vizet,hogy azonnal ki tudd öblíteni és ott elvégezni a savazást és nagyon VIGYÁZNI,hogy a savnak a gőzét nem beszippantani!!!

Elég drága egy új doboz és szükségtelen is,ha rendbe teszed.

2015. júl. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én tömény hypóval szoktam kimosni. De megpróbálhatod ecettel kimosni, az elég jól eltünteti a szagot. Az alomszagtalanító egyébként nem igazán olcsó, 2200-tól felfelé vannak.
2015. júl. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!