Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Meghalt a 4 hetes kiscicám...

Meghalt a 4 hetes kiscicám mivel tereljem el a figyelmem? Nagyon hiányzik egy 10 perce halt meg most is kicsit sírok

Figyelt kérdés
A kiscicám mindig követett akárhová megyek labdázott is és tudott trükköket! De már sajnos elment. Felhoztam mindig fent szokott aludni de csak utána hozom föl hogy ha megszoptatta az anyja felhoztam felébredek éjfélkor fel akarnám ébreszteni megnézni látom hogy nem ébred csak a szemét nyitotta és nem is mozdult gyorsan le is vittem az anyjához az udvarra a kiscicám szopni se szopott és semmi reggelre már meghalt nekem kellet eltemetni

2015. júl. 21. 07:32
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
77%

4 hetesen nem lett volna szabad elhozni az anyja mellől pláne ennyi időre. Az anyjával kellett volna aludnia is, hogy tudjon szopni, amikor akar. Lehet, hogy kiszáradt, iszonyú meleg van. Vagy lehetett bármi egyéb baja, súlyos férgesség, akármi. Ezt már nem tudod meg.

Tereld el a figyelmed azzal, hogy elviszed a mamacicát ivartalanítani. Sokat olvasol arról, hogy mik a cicák igényei. Ha pedig kiscicát szeretnél majd, menhelyről tudsz örökbe fogadni.

2015. júl. 21. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
82%

Ez a cica szomjan halt ! Egyeb magyarazat nincs.

Esetleg ehen is halt meg fel is fazott. Jo kis allatkinzo vagy!

2015. júl. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
78%
Ha a 4 hetes kiscicád már trükköt is tudott,akkor én vagyok az angol királynő!!:-)
2015. szept. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!