Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskám, ha zárva van az...

A macskám, ha zárva van az ajtó, akkor izomból neki megy. Bekattant? Másoknak is csinál ilyet az övé?

Figyelt kérdés
2010. márc. 10. 00:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Csinál. Ha nem tetszik neki a zárt ajtó. Borzalmas hangja van...
2010. márc. 10. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
...ezt mindjárt kipróbálom :D:D
2010. márc. 10. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Faltörő kos
2010. márc. 10. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Az enyém felugrik a kilincsre és kinyitja az ajtót. Nem próbálja fejjel betörni :D
2010. márc. 10. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Enyém a fejét ütögeti az ajtónak.
2010. márc. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

szia! az én 16 éves cicám az ablakot üti a kőkobaki nagy fejével, ha be akar jönni.olyan erővel dusul, hogy kiveri a tányérját a kezemből, de olyan is volt, hogy a lábamszára bekékült, ahol nekidusizott.9 kilós a drágám

és kora ellenére iszonyat ereje van.egyetlen ütéssel lecsapja az egeret, már láttam.

2010. márc. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Az enyém is szokott ilyet csinálni. Pici korától csinálja de ritkán.
2010. márc. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem is szokott borzasztó hangja van általába kopogtatja a fejével a zárt ajtót de ha beengedem akkor végig csókolja az arcomat aztán pedig elmegy aludni.
2010. márc. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Most megnyugodtam. :) Komolyan azt hittem, hogy valami agyi baj van. Még csak 9 hónapos és elvesztette pár hónapja a jobb hátsó lábát és a farkát. Azt hittem túl nagy trauma érte, vagy ilyesmi. De ezek szerint nagyon túl reagáltam a dolgot. :D

Köszönöm szépen a válaszokat!

2010. márc. 10. 20:54
 10/12 anonim ***** válasza:

szia! jaj szegény cicusod, borzasztóan sajnálom. azéert lehet benne valami, hogy mivel szegény finoman szólva is sérült, nagyobb figyelmet igényel, és így fejezi ki.

minden elismerésem a tiétek, hogy így is szeretitek.én is mindig gyámolítom, pátyolgatom az elesetteket legyen az ember vagy állat.egyszerűen szívemből-lelkelből.

üdv-e-

2010. márc. 11. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!