Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szeretnénk kiscicát venni de...

Szeretnénk kiscicát venni de angliában lakunk (? )

Figyelt kérdés

Nem találok sehol a neten 20 font alatt Nottingham és környékén. Szeretnék kicsi cicát olyan 4 hónapos kor alatt. Légyszives? Nagyn régóta szeretnék cicát! Kérlek titeket!:S

JA am örökbefogadni szeretnék.


2010. márc. 11. 16:03
 1/8 anonim ***** válasza:
nekem most születtek. küldjek ki egyet?
2010. márc. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha örökbe fogadni szeretnél akkor menj ki menhelyre! Gondolom ott is vannak!
2010. márc. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Vagy várj egy kicsit, mert még nincsen "szezonjuk". Tudod a cicák általában tavasszal párosodnak + annyi idő, amíg a kicsiket el lehet szakítani az anyjuktól. Most aligha fogsz igazá fialtalkát találni. A legutóbbi időszak kb. október volt, ami kb 4-5 hónapos cicákat jelent.


Mellesleg nekem sem volt könnyű cicát találni, mert a menhelyeken nem volt fiatal cica (a tanítás végett kellett fiatal), vagy ha volt is, akkor nem lakásba való (nincs kertem)... úgyhogy 200 euróért vettem egy félig maine coon cicát, ő két és fél hónapos volt és januárban vettem. Most meg már két és fél kg ^^

2010. márc. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!

1. nek: Úgy gondoltad hogy Mo.-ról ide?:DHA nem akkor hol laksz?

És még azt szeretném kérdezni tudtok-e olyan oldalakat ami olyan mint itthon pl a vatera,ha igen linkelni tudtok?

Nagyon köszönöm az összes választ jöhetnek még!:D

2010. márc. 11. 16:32
 5/8 anonim ***** válasza:
74%
ebay.com amazon.com De te most onnan akarsz kiscicát? :O Miért nem mész el menhelyre?
2010. márc. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezen az oldalon rengeteg örökbefogadható cicát reklámoznak.

[link]

2-3 hónaposokat nem láttam, de áprilisban lehet már lesznek. De láttam 5-6 hónapos cicákat, azok is kicsik.

2010. márc. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Gumtree-n nézegesd, engem ott talált megy egy gazdi. Hirdettem, hogy nagyon szeretnék kiscicát. Igaz 4 hónapba telt. 10 font volt, fekete hosszú szőrű.

Ajánlom még a Cat protectiont, az menhely féle, biztos hallottál róla. Annyiban különbözik az otthoniaktól, hogy nem altatnak macskát.

Sok szerencsét!

2010. márc. 12. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!:D

Csúcsok vagytok!:D

VAgy nem is,inkább királyok!:D

2010. márc. 12. 18:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!