Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Fogadnátok így örökbe cicát?

Fogadnátok így örökbe cicát?

Figyelt kérdés

Az anyuka valami miatt eltűnt vagy nem tudom, a kis cicák kb. 4 hetes koruk magasságában. (legalábbis ezt mondja a tulajdonos)Azóta vannak mindenfélével etetve, semmi speciális táp.

Az átlagnál kisebbek, de minden más tekintetben rendben vannak így külsőre.


Én 1 hét múlva veszem magamhoz az egyik picurit, de félek, hogy tartós károsodása lehet, amiért hamar elkerült az anyacica mellöl.

Vagy ez csak paranoia?


Volt valaki hasonló helyzetben?


Nem szeretném a pici cicát ellökni magamtól, mert lehet, hogy az neki a vég lenne, csak kicsit félek, hogy esetleg valami baja lesz.


2015. okt. 5. 20:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Semmi baja
2015. okt. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Fogadd örökbe. Oltasd be minden veszélyes betegség ellen.

Nem mondhatjuk, hogy tuti, hogy soha semmi baja nem lesz, de ez minden cicára igaz. Ha most jól van, rendben van, fogadd örökbe nyugodtan. :)

2015. okt. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

fogadd orokbe meglatod mennyi oromotok less egymasban. oltasd be es kezd el etetni kiscicanak valo konzervvel vagy/es szaraztappal ami 1 ev alatti cicaknak valo. ha viszed oltani az allatorvos adni fog tanacsot ha kersz. interneten is utana nezhetsz hogyan kell taplalni ilyen fiatal kis cicat. tejet ne adj neki . ne etesd osszevissza napi 3-4 etkezes kell neki kb. 3 honapos korig utana 3 etkezes kb 8 honapos koraig es aztan at lehet terni a 2 etetesre. szaraztap es friss viz mindig legyen elotte. a konzerves etetes cask kis mennyiseg legyen egyszerre, mert konnyen lesz hasmenese. ha kerdesed van irhatsz privatot en 40 eve nevelek cicakat. a legkisebb 12 napos volt amikor hozzamkerult es vad szuloktol szarmazott. gyonyoru cicat neveltem belole, 8 eves volt amikor meghalt.

sok szerencset es irj ha segitsegre van szukseged!

2015. okt. 6. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Akkor megnyugodtam.

Természetesen nem várhatom el azt, hogy sosem legyen beteg, csak olyantól tartottam, hogy pl. nem arányosan növekszik, vagy már pici korában van valami hiánybetegsége, vagy valamelyik szerve visszafordíthatatlanul károsodott (vese, máj, látás, hallás, stb).

2015. okt. 6. 11:11
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet kapni cicatejet. Azzal etetheted.
2015. okt. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!