Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért nem ijedt meg tőlem a...

Miért nem ijedt meg tőlem a kiscica?

Figyelt kérdés

Ma este felé mentem a pincébe, amikor megláttam a pincelépcsőn egy kismacskát. Erre hirtelen megálltam és meg se birtam mozdulni, mert más macskák ahogy meglátnak, egyből megijednek és elszaladnak. Ehhez képest az a cica rám nézett ilyen hatalmas kiváncsi szemekkel, aztán odajött és hozzádörgölőzött a lábaimhoz :$ Nagyon cuki volt, én meg felvettem és felvittem a teraszra, majd elkezdtem simizni. Aztán eszembe jutott, hogy anyám nemsokára hazaér és ő gyűlöl kb minden féle élőlényt, de a macskákat különösen utálja, szóval gondoltam, úgy is csak elzavarná meg ordibálna velem, amiért megsimogattam, szóval a cicát fogtam és letettem a földre, hogy hátha elmegy. Erre visszasétált hozzám. Ezután kinyitottam a kaput és kitettem a kapu elé, majd bezártam utána. Ő erre felugrott a keritésre és megint visszajött :c Ezután megint kivittem, bezártam utána a kaput és bementem a lakásba és az ajtót is bezártam. Erre vagy fél óra múlva megint ki kellett mennem valamiért a teraszra és mikor kinyitottam az ajtót, a kiscica ott ült a szőnyegen. Erre apám odajött és elzavarta -.- De 10 perc múlva megnéztem, visszajött-e és megint ott volt. Aztán hazajött anyám is, ő is megtudta, hogy ott van a cica, úgyhogy ő is kiment elzavarni, de pár perc múlva megint hallottam, ahogy ott nyávog. Ki akartam menni hozzá, de anyámék veszekedni kezdtek velem, hogy hagyjam békén, majd elmegy magától. De fél óra múlva kinéztem és még akkor is ott ült :( És akkor apám megint elzavarta és azóta nem találkoztam vele...De amúgy remélem, holnap is visszajön, mert ilyen édes kiscicát én még életembe nem láttam :'c

Szerintetek miért nem ijedt meg tőlem és miért jött ennyiszer is vissza hozzám? Szerintem van gazdája, mert láttam valami nyakörv szerűséget a nyakában. Ettől függetlenül lehetséges, hogy mondjuk nem foglalkoznak vele az igazi gazdái és esetleg befogadhatnám?


2015. okt. 9. 23:05
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
74%
Nem ősz hanem olyan a szőre. Tarka, fekete-fehér. Tegyél ki a teraszra egy cipős dobozt és bele valami rongyot oda ahol aludt. Anyádék majd megszokják. Nem sok gond lesz vele, adj neki enni abból amit te is eszel.
2015. okt. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Végül kiderült, hogy az egyik osztálytársamé a cica, aki itt lakik a szomszéd utcában :(

Ma mondta, hogy már vagy 2 napja nem jár haza a macskájuk, én meg kérdeztem tőle, hogy hogy néz ki? Erre igy mondta, hogy fekete-fehér, sárga szemekkel, fekete orral és sárgás nyakörvvel. Mondom akkor szerintem átszokott hozzánk a cicád ._. ..

Pedig már kezdtem reménykedni, hogy egy kóbormacska és az enyém lehet..De mindegy, úgy néz ki, sose lesz saját cicám...

2015. okt. 10. 23:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!