Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy vegyem rá a cicám az alomra?

Hogy vegyem rá a cicám az alomra?

Figyelt kérdés
Elköltöztünk amit a cica alapból rosszul visel. 5 percre vagyunk a règi háztól, már 4x hoztam le onnan. Tegnap dèlután óta nem engedtem ki, mert félek hohy nem fogja hagyni hogy megfogjam. Az utolsonál is nehezen ment már. Az elozo gazdája úgy szoktatta, hogy csak kint wc-en. Egy ève nálunk van, de az alomba csak néha pisilt. Most szenved mert nem engedem ki, kakilni meg nem akar bent.
2015. okt. 13. 13:45
 1/2 anonim ***** válasza:
próbáld meg két alommal (amúgy is azt mondják, hogy macska+1 számú alom kell a bent tartott cicáknak), és ne almot rakj alá, hanem kintről vigyél be földet, akár fűvel is. hátha az meggyőzi. nekem ugyan ilyen problémám még sosem volt, de ezzel kísérleteznék.
2015. okt. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megpróbálom. Kiengedni még nem akarom, azt olvastam sok helyen hogy egy pár napig nem lehet.
2015. okt. 13. 14:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!