Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Megtámadott a macskám?

Megtámadott a macskám?

Figyelt kérdés
Beléptem az ajtón és nekiugrott a lábamnak és megharapott. Utána, amikor leszedtem magamról a csuklóm lnak és azt is megharapta. Miért csinálta ezt? Nem volt előzménye, reggel elmentem akkor feküdt. Megsimogattam és elköszöntem tőle. Volt kajája, vize és tiszta alma. Miért csinálta ezt? Oltva van.

2015. okt. 14. 13:26
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Ivartalanított másfél éves kandúr, akit bent tartunk. Amúgy lehet abban valami, hogy kevesli a rá fordított időt. Megyek megbabusgatom egy kicsit. :)
2015. okt. 14. 15:48
 12/17 A kérdező kommentje:
Nem engedi meg, hogy megsimogassam, karmol. Ilyet még Sosem csinált. Szeret bebújni az ölembe. Nem tudom, hogy mi lelte. Van valami ötletetek?
2015. okt. 14. 15:52
 13/17 anonim ***** válasza:
76%
Lehet, hogy valamije fáj, nem érzi jól magát? Esetleg éhes? A mienk, ha nem a kedvenc kaját kapja, nem eszi meg, inkább éhezik és olyankor is morcos, harapós, aztán ha a kedvenc menüt megkapja, egyből vigyorog!
2015. okt. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
61%

Valami tortent vele napkozben, amig nem voltal othon. Nem jarhatott senki a lakasban a tudtod nelkul?

A masik lehetoseg, hogy valami (testi) baja van, azert ilyen.

2015. okt. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
61%

1. Játszani akar, nem babusgatást. Ilyenkor nem szereti ha simogatják. Gyúrj neki egy papírgalacsint, és dobd el neki vagy tedd az ágy széléhez, szőnyeg alá, hogy félig kilátszódjon. Vagy vegyél neki egy szőrös jatékegeret. Huzogass neki egy cipőfűzőt. Ezek tuti beválnak.

2. Ha az első nem segít, akkor valamilyen fájdalma lehet. Próbáld végignézni a testét, hátha van valami sérülése.

3. Ha ez sem segít irány a doki.

2015. okt. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok választ! Mára egész jól lett, nyoma sincs a tegnapi dilijének. Amikor hazajöttem és leültem beugrott az ölembe és dorombolt. :) Amúgy sok játéka van, nem hiszem, hogy ez lett volna a baja. Talán csak rossz napja volt. De ha még egyszer ezt fogja csinálni, akkor rácsapok, az biztos, mert nem szeretnék kék-zöld lábbal mászkálni.
2015. okt. 15. 19:34
 17/17 anonim ***** válasza:

Ne csapj ra, mert azzal meginkabb streszeled, lehet, meg agreszivabb lesz, vagy teljesen megzakkan. Inkabb zard be valahova, ahol csend van (vagy zene, ha van amit szeret), es sotet, vagy felhomaly.

Illetve, az allatorvos felkeresese sem art, mert lehet, hogy valami neha elojovo baja van (mint egyes cukorbetegeknel a vercukor leesesekor jelentkezo agresszio)

2015. okt. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!