Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mivel lehet leszoktatni a...

Mivel lehet leszoktatni a macskát arról, hogy az alom mellé végezze a dolgát?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben szokott rá arra, hogy az alom mellé kakil. Egy darabig ráfogtam arra, hogy koszosnak találja, de az aznap cserélt alomba se hajlandó, neki a parkettára kell... A pisivel nincs gond, azt rendszeresen a helyén végzi.

2015. okt. 14. 18:27
 1/3 anonim válasza:
Én hallottam olyan módszerről, hogy a nem kívánt helyet citromos légfrissítővel kell befújni,mert azt nem szereti a macska. Hát nem tudom, hogy mennyire hatásos, de esetleg egy próbát megér...
2015. okt. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nálunk az volt a probléma, hogy túl kicsi volt az alomtálca, és kilógott a macska feneke. Így a végtermék az alom mellé potyogott. Persze ha eddig jó volt neki és nem növésben levő kismacskáról van szó, akkor ez nem játszik.
2015. okt. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
De nem úgy kakil mellé, mint aki kilóg, hanem módszeresen mellé 20+ centire. Bár ettől függetlenül gondolkozok egy új alomtálcán, csak félek, hogy az se segít a nyomoromon.. :)
2015. okt. 14. 19:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!