Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit mondjunk a nagyfiamnak,...

Mit mondjunk a nagyfiamnak, mikor lehet saját cicája?

Figyelt kérdés
Arról van szó,hogy van két édes kisfiam. A nagy 4 éves és nagyon szeretne az 57 nm-es lakásunkba cicát. Én sem és a férjem sem vagyunk cica ellenesek,csak úgy véljük jobb lenne neki ha családi házunk lenne. A kicsi fiúnk most 7 hónapos. Mit tanácsoltok mit mondjunk a nagynak mikor lehet saját cicája? Teljesen tisztában van a gondozásával, a nagyszüleinél van cicája, de ők 100 km-re laknak. Így a cica is messze van. Szóval mi abban állapodtunk meg,hogy ha családi házunk lesz és ha a kistestvér nagyobb lesz lehet cicájuk. Őszintén nekem is nagyon hiányzik egy kedves és önálló lélek cica.
2008. szept. 11. 12:19
1 2 3
 21/23 anonim válasza:
100%
Nah, végig olvastam az egészet. Azt írtad, neked is hányozna egy cica. Utána azt állítottad, hogy a kisebb miatt nem akarsz cicát. Akkor lenne ez korrekt a fiaddal szemben, ha megmondanád, hogy nem akarod. Ennyi. Ámítani nem kellene!!!!
2008. szept. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim válasza:
Nevegyél macskát a gyereknek majd ha felnő és olyan lesz a gondolkodási módja hogy végig tudja gondolni hogy a macska nem 1-2 évig él és utána lelehet szarni vagy odadjuk anyunak vagy stb... az ilyen gondolkodások miatt lesz anyi sok éhenkórász macsek és kutya az utcákon szegény csóri állatkák... nah mind1 tetudod de én csakis ezt tudom ajánlani
2008. dec. 28. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Ha gondosan olvasnál tudnád,hogy nem akarunk felelőtlenül dönteni ezért kérdeztem.


Amióta feltettem a kérdést még nincs semmilyen szőrös állatunk, de nagyon szeretnénk. a kicsi már nem is olyan baba, 10 hónapos.


Egyébként a kérdés olyannyira elméleti,hogy....

2008. dec. 30. 17:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!