Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Agresszív albérlőkkel mit...

Agresszív albérlőkkel mit csináljunk? Mit mondjunk?

Figyelt kérdés

Mellettünk nagyon agresszív, gonosz, őrült szomszédok laknak. Állandóan buliznak, és mindig hangosak. De ez csak egy dolog! Múltkor majdnem ránk törte a pasi az ajtót, mert épp olyanja volt! Rugdossa az ajtót, szemétkedik.

A házirend egyik pontját sem tartja be, sőt kijelentette, hogy nem is érdekli, őt ne akarja senki korlátozni.

Csapkodják az ajtót, üvöltöznek a folyosón, reggel-délbe, este-éjjel. Állandóan.

Egy perc nyugi nincs itt.


Már szóltunk a főbérlőnek, ő csak annyit mondott, hogy ez őt nem érdekli (nem lakik itt, messze van tőlük), beszéljünk az albérlőkkel mi. De nem lehet velük beszélni, nem épp olyanok, akikkel lehetne...

Szóltunk megint a főbérlőnek, és eljön majd hozzánk. Mivel győzzük meg őt, mit mondjuk neki, hogy elhiggye, hogy ezek nem normálisak?

Elegem van már, félek kimenni a folyosóra. S van egy kisbabánk is, őt is féltem. (Ő sem tud tőlük aludni, vergődik szegény a kiságyában.)

Nem akarok durva lenni, amúgy sem vagyok olyan. Ész érvekkel kellene valahogy meggyőznöm, de nem tudom mit mondjak.


2011. szept. 27. 15:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha vannak kemény haverjaid akkor velük beszélj hogy beszélgessen el a szomszédoddal ha ez nem megoldható akkor fogj össze még pár normális szomszéddal és tegyetek rendőrségi feljelentést plusz a főbérlőt is vegyétek majd rá valahogy.
2011. szept. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Ha rugdossa az ajtót, azonnal a rendőrségre telefonálj.

Egyébként önkormányzat, birtokvédelem. Nagy kakkan az egész, de meg kell próbálni.

Több sikere lehet, ha a házban másokkal össze tudtok fogni, akik mindezt alá tudják támasztani.

2011. szept. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ne bonyolítsd, amikor csendháborítás esete forog fenn(ez 0-24 óráig érvényes), akkor hívd a rendőrséget. Ha rá 5 percre megint, akkor még egyszer és így tovább. Egyszer majd megunják, hogy elviszi a pénzüket a bírság.
2011. szept. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
Esetleg rábeszélhetnéd a főbérlőt, hogy emelje fel az albérlet díját 5k-val mondjuk ha nem tartják be a házirendet. Akkor motiváltabb lenne legalább hogy normálisan viselkedjen az albérlő, és a főbérlő is jól járna, ha az albérlő mégse akarna lehiggadni.
2011. szept. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Jelenleg csak 1 néni lakik itt, így nincs nagyon kivel összefogni.

sajnos nincsenek olyan ismerőseim, akik meg tudnák fenyegetni, bár nem is vagyok ennek a híve. A pasi viszont egy nagydarab, rút, félelmetes állat. Neki vannak hasonló barátai. Ha kihívnám a rendőrséget, másnapra szerintem szétverné a lakásunk. Ahogy elnézem a fejét, nem hiszem, hogy a rendőrökkel nem volt már dolga...


A főbérlő nem is tudom, hogy adhatta ki nekik a lakást, de én azt szeretném, ha ő rakná ki őket, ő tüntetné el innen őket és nem nekem kellene szenvednem, hátha minket ütnek szét.

2011. szept. 27. 15:57
 6/13 anonim válasza:
Föbekéne lőni
2011. szept. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem vagyok ám olyan agresszív. :)
2011. szept. 27. 20:35
 8/13 A kérdező kommentje:

Ja, amúgy ma beszéltünk a főbérlővel, azt mondta ő nem tud ellenük tenni, és amúgy sem érdekli, szóval irtó "rendes" volt. Szerinte ez csak ami bajunk, hogy nem jövünk ki velük.

Nem értettem miért fogadta be őket, de most már tudom, hogy csak hülye fogad be hülyét...

Úgyhogy még szívunk egy darabig.

2011. szept. 27. 20:39
 9/13 anonim ***** válasza:

nincsen közös képviselő?

igazából annyira borzasztó ez a társasház-dolog, ismerősék kocsma felett laknak, ami tovább üzemel nyitvatartás után is, és nem lehet aludni. Kihívta a rendőrséget, megbírságolták a tulajt, aki megfenyegette a feljelentőt, azóta félhet.

Nálunk azért is szólt ma a szomszéd, hogy hallják, amit a vécében beszélünk meg ha fürdik a gyerek. Pedig nem sikongat, mert egyedül fürdik én meg ott vagyok vele. Ja, és hangosan mászik. Lehet, kölcsön kellene kérnem azokat az albérlőket egy hétre, aztán akkor nem szekálna ilyen hülyeségekkel.

2011. szept. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

4-es társasház, itt nem kötelező a közös képviselő. Van egy mindenes ember, de igazából nem "ilyenekre" szakosodott ő sem.

Utálom a társasházakat. Undorító a legtöbb.

S aki titeket egy-egy beszélgetésért, vagy mert fürdik a gyerek és ezért szekál, hát neki is is ilyen "kedves" szomszédot kívánnék.

Örülnék, ha csak ennyit kellene hallanom, hogy néha beszélgetnek vagy fürdenek...ehelyett ez a retek állat ordít és fenyegetőzik és ránk töri az ajtót, miközben hajnalig bulizik. Blőőőő.

El fogunk költözni, csak tudjuk eladni a lakást...már mennék innen a fenébe!!!

2011. okt. 1. 11:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!