Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hosszú repülőút hogy működik...

Hosszú repülőút hogy működik a cicákkal?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy külön engedéllyel, stb. lehet macskát, kutyát szállítani. Az én cicám szobatiszta. Azonban elképzelhető, hogy néhány hétre elmennék new yorkba, és akkor őt is vinném. Az út ajtótól ajtóig kb. 12 óra. maximum 14. mit szoktak csinálni a cicákkal, hogy ilyenkor ne kakiljanak-pisiljenek be? Ki kell adnom őt a kezeim közül, fell rakni,akár rövid időre is, valami ismeretlen helyre menő szalagra?
2010. márc. 18. 04:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha repülővel utazunk, érdeklődjük meg az adott légitársaságnál az állatszállítás feltételeit és körülményeit. A Malévnál szállítható a fedélzeten kutya és macska akkor, ha a szállítódoboz és az állat súlya együttesen nem haladja meg a 10 kilót, illetve ha négylábúnk nem vemhes. A jegyek foglalásakor jelezni kell, hogy milyen fajta, illetve, hogy hány állatot szeretnénk magunkkal vinni. Foglaláskor meg kell adni kedvencünk súlyát szállítódobozával együtt (csak ebben szállítható). Egy járaton összesen két állat vihető fel a fedélzetre. A szállítódobozra szigorú szabályok vonatkoznak: mérete nem haladhatja meg az 56x26x33 cm-t, és "kifolyás biztosnak" kell lennie. Kedvencünknek az út teljes időtartama alatt a dobozban kell maradnia, nem vehetjük ki onnan.


És itt a lényeg!

A 4 órát meghaladó hosszú távú járatokon egyáltalán nem lehet állat a fedélzeten.

Tehát kizárt, hogy magaddal vihesd.

2010. márc. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
aaaaaaaaaaaa nanemár
2010. márc. 18. 17:10
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia,


Olvasd el ezt: [link]


Itt azt írják hogy lehet raktérben is szállítani nem csak a fedélzeten (Paris Hilton is valahogy hurcolja...). Mondjuk én sem szívesen raknám be a raktérbe szegényt.


Személy szerint én pár hétre lehet rábíznám valakire, több hónapra tutira vinném a kis drágát.

2010. márc. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!