Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Több nap elteltével megtalálja...

Több nap elteltével megtalálja a macska a kölykét?

Figyelt kérdés

Egy tanyán találtunk egy kis cicát egy lyukba( tesom haza hozta) sok arra a kobor cica...

A tulaj megakarta őlni a kicsit.

Viszont,itt sem tud maradni mert már van 4 cicánk,így arra gondoltam,hogy vissza visszűk oda csak kicsit arrébb,hogy a tulajt ne zavarja és hátha megtalálja az annyja.A kicsi még nagyon menni sem bírt,ha vissza visszem megtalálja az annyja?? 3 napja van itt.


2015. nov. 2. 12:45
 1/3 anonim válasza:
Hát szerintem nálad több eséllyel marad életben. Meg akarják ölni plusz az anyja sem biztos hogy visszamegy érte mert lehet hogy maga is elpusztult ..:/ ha nálad nem maradhat szerintem kérdezz rá ismerősöknél hogy nem kell e valakinek és közben etesd őt. Végső esetben menhelyre vidd.
2015. nov. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha kiteszed, az a macska egy napon belül ki fog hűlni és elpusztul, mert olyan kicsi.
2015. nov. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Vicuska87 ***** válasza:

Meghal!

Esetleg neveljétek fel ti...

2015. nov. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!