Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nem lehet aludni éjszaka a...

Nem lehet aludni éjszaka a macskától. Mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés
A cicánk mostanában nagyon hisztis lett, folyamatosan nyávog, követelőzik valamiért. Ha nem figyelmen kívül hagyjuk a nyávogást, akkor tör, zúz, szétkaparja az összes bútort, nem lehet leállítani. Nappal még csak hagyján de éjszaka... Kb óránként rákezdi a cirkuszt, ha megyünk adunk neki enni akkor egy órára csönd van aztán kezdi újra és ezt csinálja reggelig. Kis lakásban lakunk, nem tudjuk sehova sem kizárni éjszakára. Próbáltuk már napközben kifárasztani játékkal, lekötni a figyelmét de nem használ. Már nem is fiatal macska (8 éves), nem értem miért ilyen nyughatatlan. Le lehetne valamivel kicsit csillapítani?
2010. márc. 18. 17:10
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Igen, ezt kellene megpróbálni szerintem is: mellévenni egy másik (kicsi) cicmót. Ezzel kibunyózná magát napközben, éjjel pedig nyugtonmaradna. Persze egy hétig figyelni kellene,hogy egyáltalán kijönnek-e egymással.
2010. márc. 20. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:
ha egy gyerek hisztizik, akkor is az a legjobb megoldás, h úgy teszünk mintha nem vennénk észre és nemfoglalkozunk vele. ha látja h nem zavar téged a hisztije, egy idő után abbahagyja, mert nem lesz neki poén, ha téged nem érdekel a tevékenysége :)
2011. nov. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Ha nagyon rossz, és világosan látszik, hogy csak hisztizik, spriccoljátok le vízipisztollyal. Fájdalommentes, gyors, nem tudja közvetlenül hozzátok kötni, és elég gyorsan leszokik a rosszalkodásról...
2011. dec. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Ezt a kérdést tavaly tavasszal írtam ki, azóta befogadtunk egy kisebb cicát (azóta már ő is 1 éves:)) és a nagyobbat annyira leköti hogy szavát alig hallani, viszont most a kisebb cirkuszol, vagy néha mind a ketten szóval csöbörből vödörbe...
2011. dec. 27. 16:22
 15/19 anonim ***** válasza:

Jé, igaz, én is most figyelem a dátumot :)

Továbbra is ajánlom a vízipisztolyt...

2011. dec. 28. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Kipróbáltuk, nem zavarja őket, legfeljebb vizesek lesznek kicsit de fegyelmező ereje sajnos nem volt.:(
2011. dec. 28. 13:05
 17/19 anonim ***** válasza:
Akkor vegyél sűrített levegőt. Sziszegő hangja van, és rossz érzés, ha odafújsz. A billentyűzet közé esett szemét kifújására is jó. Ezt a kérdést pedig emeld ki, hátha kapsz még választ.
2011. dec. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Ez egy hasonló kérdés, olvasd el a válaszokat:

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__macskak__1841004-ejsz..

2011. dec. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Szia! Előző vagyok, kaptam egy tippet, a vízipisztolyba ecetes vagy citromleves vizet kell tenni, utálják a szagát.
2012. febr. 3. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!