Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hazajött a régi cicánk?

Hazajött a régi cicánk?

Figyelt kérdés

Két éve eltűnt az akkor 1 éves kiscicánk, de azt hallottuk a faluban, hogy látták elütve, már amennyire megismerték.

Viszont tegnap este egy hozzá hasonló cica futott a kocsink fele álló farokkal boldogan. Első blikkre ő az. A terep sem szokatlan neki. Viszont a külseje más lett az évek alatt. Egy régi:

[link]


és egy új kép:

[link]


Szerintetek ő lehet az?!

És, amúgy augusztusban hoztunk haza egy másik kölyök cicát aki féltékeny. Szeretnénk őket összeszoktatni, és amennyire lehet a nagyot alomra mert régen udvari cica volt, most kettős lenne de úgy hogy alomba végezze hogy lehetne e.

Mindkettő fiú.


2015. nov. 15. 08:43
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Sajnos másik cica. Azon kívül, hogy ő cirmos-fehér, egyáltalán nem hasonlít a régire. A cicáknak nem változnak a foltjaik.


#8 Tökösebb macskák simán előadják, hogy úgy közlekednek vadidegen helyen, mintha világ életükben ott laktak volna.

Mondjuk, ha szeretnétek is megtartani nem ártana előtte megpróbálni megkeresni a gazdáját, hátha hiányolja valaki. (Hasonló esetben neked is rosszul esne, ha valaki befogadná a macskádat.)

Az új ciccet nem ártana elvinni egy dokihoz általános egészségügyi ellenőrzésre és egyszerre leféreghajtózni mindkettőt.

Ivaros kandúrt amúgy sem célszerű tartani, se kint, se bent, minél hamarabb ivartalaníttatni kellene mindkettőt. A kicsinek úgy fél éves korában lesz aktuális, a nagynak meg ahogy az egészségi állapota engedi.

Alomra a macskát végtelenül könnyű: a legtöbb magától is rájön, mire való. Ha nem, akkor a végtermékből kell belepöccinteni egy kis darabot az alomtálcába. Viszont 2 db macskára legalább 3, de inkább 4 cicawc ajánlott, a lakás stratégiai fontosságú pontjain elhelyezve.

2015. nov. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

A másik egyenlőre kint van mivel nem akarom a picivel összeengedni egészségi és területi okokból. Másrészt a pici tegnap este is megverte a nagyot...

Egyenlőre a régi cicának az ólját helyeztük ki neki abban van amikor alszik.

Úgy döntöttem, ha megmarad fizetésig el lesz látva (orvos, fürdetés, kikúrálás, nyakörv)

Egyenlőre még feleslegesnek tartok annyi pénzt rákölteni ha úgyis csavargó életmódot folytat. Addig csak kaját kap. Egyébként én nem tudok meleg szívvel hozzá állni ahoz a macskához. Számomra egy szerencsétlen kóbor cica, akit persze sajnálok de.... nem tudom.. valahogy nem az "én kiscicám"

2015. nov. 15. 15:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!