Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szeretnék venni egy cicát....

Momsengirl666 kérdése:

Szeretnék venni egy cicát. Ami elég olcsó. De viszont fél szeme van. Ez a fajta kb 150ezer forintba kerul, ha nem dragabb es ez meg 46. ezerért árulják. Szerintetek megéri megvenni? Nem halnak meg előbb a félszemű cicák?

Figyelt kérdés
2015. nov. 26. 07:27
 1/9 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem ne vedd meg csóri macskát.

Érdekes "tenyésztő" lehet az, aki még a félszemű macskában is csak a pénzt látja.

2015. nov. 26. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
6%
Ne adj érte annyi pénzt.Nem lenne örömöd benne, hisz nem tökéletes.Félvilági.Nem mond neked semmit ez a szó?Föleg nőkre szokták mondani.Aki meglátná a cicát nálad, az csak kimosolyogna miatta.
2015. nov. 26. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Attól, mert félszemű, nem hal meg előbb. De kérdés, miért félszemű? Így született? Betegség miatt vesztette el a szemét? Sérülés miatt? Tehát az ok, amiért egy szeme van, azt lenne érdemes tudni, mert az lehet komoly betegség, rendellenesség is.

Egyébként én nem venném meg. Nem azért, mert félszemű, hanem mert nem tartom megbízhatónak azt, aki árulja. (Egy beteg vagy sérült cicának ingyen vagy önköltségi áron kellene jó gazdit keresnie szerintem, és nem nyerészkedni rajta).

2015. nov. 26. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szia! Nekünk van 3 kiscicánk, 2-t közülük ingyen elvihetsz. Az egyik félszemű, ha olyat szeretnél :)
2015. nov. 26. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is spórolós vagyok, de ez a "hú de jó, félszemű, így olcsóbb" dolog még nekem is furcsa. Ezenkívül azt gondolom, hogy ne azért ne válaszd őt mert félszemű. A természete a lényeg, menj el, nézd meg, ha "beleszeretsz" és ér neked ennyi pénzt, vidd haza. Egy ismerősöm befogadott egy kóbor cicát, mindkét szeme olyan beteg volt, hogy nem tudta megmenteni az állatorvos, így most vakon éli az életét. Viszont annyira tündéri a természete, szelíd, semmi galibát nem csinál a lakásban, hogy irigykedek, amikor mesél róla. Nekem két cicám van menhelyről, testvérek. Hiába egészségesek, mindig gondom van velük, mert amolyan függönyszaggatók. Egyébként minden elismerésem azoknak, akik bármilyen állatot befogadnak betegség ellenére is.
2015. nov. 26. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Szaporítótól van, ugye?? Melyik hirdetési oldalon találtad??

Elmondta a "gazda", milyen betegsége van még??

2015. nov. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ez nem betegség hanem ugye játszottak a testvéreivel és belekarmoltak véletlenül a szemébe..A cseppek nem segítettek neki,szóval úgy dönttötték el,hogy ki műtik azt..De még nins nálam,de már is nagyoon-nagyon szeretem
2015. nov. 27. 06:51
 8/9 anonim ***** válasza:
Magyarázatnak kitűnő, de nagy valószínűséggel egyszerűen hazugság. Enyémek olyan vehemenciával játszanak, hogy néha ijesztő, de sérülést nem okoznak egymásnak. Kiscicának pedig még nincs is olyan erős körme, amivel életreszóló sérülést okoz a másiknak. De te tudod, hogy elhiszed e? Nehogy úgy járj, hogy az ócó'ért vett cicára aztán ráköltöd a különbözetet. Gondolkodj, gondolkodj- mondta Micicmackó.
2015. nov. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Én igazából imádom az ilyen állatokat,aminek valamilye hiányzik.És szörnyű az,amikor valaki csak azért dobja el magától szegény állatot,mert nem tökéletes külsöleg.Ez olyan mint pl: megszülsz egy gyerekekt de félig vakon/vakon születik,vagy esetleg kéz-láb nélkül..Senki sem "dobná" el őt,mert szereti és fontos neki..Engem az állatok jobban izgatnak mint az emberek..Állatokban sokkal több van :) szerintem
2015. nov. 28. 11:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!