Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tegyek ha kiszökött a nem...

Mit tegyek ha kiszökött a nem ivartalanított cicám?

Figyelt kérdés
A férjemmel nem sokára szeretnénk kiivartalaníttatni az 1 éves nőstény cicánkat! Ma ahogy kinyitottam az ajtót hirtelen kirohant! Sehogy nem tudtam megfogni de este hazajött! Ugyanaz ez történt az elmúlt pár napban ahogy a gyerekek kimentek! Honnnan tudom meg hogy vemhes e? NAgyon nme szeretném ha az lenne!
2010. márc. 21. 15:52
 1/8 anonim válasza:
100%
Hát mivel most van a nacskák szaporodási időszaka...elég nagy az esély,hogy vemhes lett.A legjobb ha elviszed állatorvoshoz ultrahangra,vagy inkább AZONNAL adasd be az "esemény utáni szurit"-állatoknál is van már ilyen :) !
2010. márc. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
51%
eseményutáni fogamzásgátló inyekció létezik de azt a szert kutyáknak találták ki ezért az állatorvosok tudomásom szerint macskáknál nem használják
2010. márc. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
51%

előző vagyok


én a helyedben várnék egy 3 hetet, hogy kiderüljön, hogy teherbe esett e mert ha nem akkor kb. ennyi idő mulva ujra ivarzani fog és akkor van értelme szezonális ivarzásmentesitő injekciót adatni neki de addig viszont zárva kell tartani, hogy többet ne kamatyoljon. Viszont ha teherbe esett és úgy kap ivarzás mentesítő injekciót akkor mivel az bezárja a méhet nem tud megszülni. Nekem így mondta az állatorvos.

2010. márc. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Vidd el minél hamarabb ivartalaníttatni, mert ha fiatal vemhes, akkor megműti az orvos, úgyis kiveszi cakk-pakk mindenét.
2010. márc. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Semmilyen hormonkészítményt ne kapjon, nagyon káros mindegyik! Valószínű, hogy vemhes lett. Ha amúgy is ivartalaníttatni szeretnéd, akkor vidd el most, ez a legjobb megoldás. Nyugodtan ivartalanítható vemhesen is.
2010. márc. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A cicus tüzel egyátalán?
2010. márc. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Igen sajnos most tüzel.
2010. márc. 22. 07:23
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ivartalanítani kellene.

Akció: [link] :)

2010. márc. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!