Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szobacicáknak teljesen elég...

Szobacicáknak teljesen elég egyfajta tápot adni, és nem szabad semmi mással etetni?

Figyelt kérdés

Apámmal mindíg összekapunk ezen, mert egyik állatorvos mondta, hogy teljesen elég a macskának egyféle táp és azt adni csak, mert akkor nem eszei emg előbb utóbb. Erre veszünk egy tápot kb 7000Ft körül ami ált kitart 3-5hónapig. Abban van vagy 40% hús. Apám mindíg azon vitázott, hogy nem kell neki viszkásszzzz mert abban 4% a hús, stb. A léyneg az, hogy mostanában szoktam neki venni Cat Sticks-et kis "macskavirsliket", mondjuk így, illetve néha-néha ha betévedek az állatboltba akkor vmi prémiumkaját-konzervet, amik tuti nem sz.r kaják, jó tartalommal.


Viszont a vita tárgya mindíg az, hogy nem kell neki semmi más, mert az állatorvos ezt mondta(1 mondta tudtommal ezt).

Én viszont örömmel adok neki néha vmi mást, mert egyszerűen kiugrik a bőréből olyankor, és boldog.


Én vagyok a hülye?


2008. szept. 14. 14:57
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Vigyázz a whiskas-szal, mert tudtommal függőséget okoz a macskáknál a sok tartósítószer meg ízfokozó miatt!!!

pont etért nem tartozik a prémium macskakaják közé.

2008. okt. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Szerintem neked van igazad, adj neki mást is, ne csak egyfajta kaját, konzerveset, jutalomfalatot, stb.

Gondold el ha 3-5 hónapig minden egyes nap ugyanazt a kaját kéne enned. Szerintem egy hét után sztrájkolnál.

Az enyémnek nem is tudok ilyen nagy kiszerelést venni (nem is akarok), mert egy hét után hozzá se nyúlni, sőt még szerintem engem is megutálna. :)

2008. okt. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
A cicának ugyan úgy mint az embernek SZÜKSÉGE van a változatos étrendre, ha mindig ugyan azt adod neki beteg is lehet a cica!
2008. okt. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!