Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan lehetne elintézni,...

Hogyan lehetne elintézni, hogy a macskám ne kakiljon büdöset?

Figyelt kérdés

2015. dec. 18. 19:31
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
95%
Az én macskáim csak a legjobb minőségű kajákat kapják +nyers húst, és eszméletlen büdöseket tudnak kakkantani. ez van. Sajnálom, hogy most kell rá jönnöd, de sz ar az bizony büdös :D
2015. dec. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 A kérdező kommentje:
Igenis értek hozzá, nem az első macskám... Csak gondoltam van valami tipp, amivel csökkenteni lehet...
2015. dec. 18. 20:12
 13/34 anonim ***** válasza:
100%

klorofil tabletta elvileg csökkenti a szagot,lehet kapni állatos boltban. Vagy használj zárt,ajtós macskawc-t.


Amúgy ha te se húznád le a wc-t hanem hagynád a kupacot levegőzni, akkor szintén büdös lenne a lakásban,nem ? :)

2015. dec. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
77%

hát szerintem segíthet az alom váltás.

amit régen használtunk rohadt büdös volt,érződött minden szag. de a mostaniban van valami szagtalanító cucc is, nem szoktuk érzeni azóta. persze napi takarítás kell, van hogy napi 2x is. de nem a szag miatt,pusztán hogy tiszta legyen neki.

bár elvileg a természetben a vadmacskák olyat kakilnak mint a nyuszi. bogyósat. de ugye ez akkor ha megeszik szőröstől bőröstől a rágcsálókat és madarakat. . persze már hála az embereknek nem igen vannak igazi vadmacskák, a lakhelyük nagy részét folyamatosan írtjuk ki.

de nem erre akartam kilyukadni,hanem hogy biztos van köze az értendhez is

2015. dec. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
100%
Az almot akartam én is javasolni. Elég vastag réteget raksz? Min. 7 cm legyen, abba jól el tudják "rejteni", és mindig utána pótolni.Nekem egészen át kell forgatni, hogy megtaláljam, pedig 2 maccs termel bele. (egyet csak pisilésre használnak, a másikat csak kakilásra. Két lökött) A javasolt klorofill tabletta csak a vizelet szagának enyhítésére alkalmazható.
2015. dec. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
0%
az én macskám kinnt sz@rik,és saját maga nyalja a seggét!
2015. dec. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 A kérdező kommentje:
Vastagon rakom az almot eléggé, én is átforgatom 10x mire megtalálom. Minden ürítés után tisztítom amikor csak tudom/látom hogy wc-zett. Megpróbálom a szagtalanítós almot, köszönöm.
2015. dec. 18. 20:53
 18/34 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld ki a fedeles macska almot, abból nem jön ki annyira a szag :)
2015. dec. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
77%
Eleinte, míg rosszabb minőségű eledelt kapott, nagyon budoset kakilt. Mentségemre szóljon, első macska. Mióta megtaláltam azt a kaját, ami jó minőségű, ő meg imádja, teljesen mas szaga van, és nem olyan budos. Nekunk egyértelműen az eteltol változott, de a lakás atmoszférajat erősen befolyásolja az alom minősége :).
2015. dec. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:

A helyes etetés: jó minőségű száraztáp (magas hústartalom, nulla gabona), vagy hús és belsőségek, kiegészítésként ehet tojást, túrót, sajtot, joghurtot.


De mindenképp büdöset fog kakkantani. :)

2015. dec. 19. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!