Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan lehetne elintézni,...

Hogyan lehetne elintézni, hogy a macskám ne kakiljon büdöset?

Figyelt kérdés

2015. dec. 18. 19:31
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
6%

Aki olyan hülye, hogy büdös, szőrös, bolhafészek állatokat tart a lakásában és azokat emberként kezeli, meg is érdemli!


Szagold csak barátom, takarítsd a macskaganét, turkáld naponta többször a szaros almot, költsd a pénzed alomra és macskatápra, meg érdemled...


Még, hogy nincs pénzük az embereknek... Pénzük van, csak eszük nincs, mert ilyesmire költik.


A gyomrom felfordul, ha olyan lakásban járok, ahol macska vagy kutyaszag van és minden (fotel, kanapé, szőnyeg) tiszta szőr. Amikor te már azt hiszed, hogy megoldottad a szarszag problémáját, a vendéged még akkor is érezni fogja.


Szeretem az állatokat, de tudom hol a helyük. Az udvaron. Nm az emberrel egy fedél alatt, közös ágyat meg wc-t használva.

2015. dec. 19. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
89%

Csak tudnám, hogy miért van tele ez az oldal bunkó, alulkultúrált idiótákkal...

Valahol sajnálom is az ilyeneket, gondolom megkeseredett magányos emberek, akik már csak a veszekedésben lelik örömüket.

De szerintem egy jó pszichiáterrel többre mennél, kedves utolsó.

2015. dec. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
100%
Mivel eteted? Egészséges macska nem kakál különösebben büdöset. Nem ibolyaszagú persze, de összehasonlítva kutya vagy emberi végtermékkel sokkal kevésbé kellemetlen.
2015. dec. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
Büdös macska,büdös macska,mivel etetnek téged? Büdös macska ,büdös macska,nem a te hibád... :D
2015. dec. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
58%
#21 ki az állat?
2015. dec. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
13%
Állandóan égjen egy gyertya a wc bejáratánál. Vagy mikor látod hogy megy a wcjébe menj oda egy gyufával, ha végzett gyújtsd meg a gyufát mozgasd a szobában majd dobd bele a wcjébe
2015. dec. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
33%

A macskaszar büdös!Ez axióma.Vagy megszokod, vagy cseréld el papagályra.

Sok macskánk volt már kutyákkal együtt.A kutyák imádják a macskaszart.Az állatorvosom mondta, hogy az olyan nekik, mint ha desszertet ennének.Meg is ették mindig a kertben.

A 21-est csak sajnálni tudom a felfogása miatt.Aki soha nem tartott semmiféle álatot-madarat az lelkileg szegényebb maradt.Az én gyermekeim-unokáim imádtak minden jószágot és öröm volt nézni a ragaszkodásukat kutyához-macskához-tengeri malachor-hörcsöghöz.

És nem hülye aki ilyet tart, csak lelkileg gazdagodik.És ez nem kevés ebben a rohad, lelketlen világban. Q/944

2015. dec. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:

Én a állattartó szaküzletben kapható nagyszemű zeolitot összekevertem a tyúkjaimnak a zúza jó műkődéséhez szükséges (takarmányboltban kapható) apró szemű, gríz finomságú zeolit zúzalékkal 1:1 arányban. Így a macskavizelet is jobban összeállt a macskatoalettben, könnyebb volt kiszedni. És a macskakakit is, ha rendesen bekaparta, utána már nem szaglott. Egy perzsa cicám volt annó.

Mostmár csak kinti, befogadott kóbor cicáim vannak, mert valahogy érzik, hogy állatszerető ember vagyok és jönnek barátkozni miközben a kerti munkákat végzem.

2015. dec. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
11%

Kedves lakásban állatot tartók,


nem vagyok megkeseredett ember. Boldog házasságban élek, két gyermekem van. Gyermekkoromban mindig volt kutyám, szerettem is, minden nap sétáltunk, csavarogtunk. Azaz tudom milyen az ember-állat lelki kapcsolat.


De mondhattok akármit, a kutya, macska nem lakásba való, nem az emberrel egy fedél alá.


Aki ezt nem érti, az szagolja a büdös macskaszar szagot. Az állatnak sem jó, hogy be van zárva mesterséges körülmények közé és ha olyan szerencséje van, hogy kutyának született, akkor naponta 2x20 percre leviszitek levegőzni. A macskának meg még ennyi sem jut.


Mint a rabokat a börtönben. Be vannak zárva és naponta levegőzhetnek 20 percet.


Üdv, a 21-es

2015. dec. 23. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:

Aki lepontozott

Próbáljátok ki, a legtöbb molekula ami a szar szagát adja az éghető. Ez működik embernél is

2015. dec. 23. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!