Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan lehetne elintézni,...

Hogyan lehetne elintézni, hogy a macskám ne kakiljon büdöset?

Figyelt kérdés

2015. dec. 18. 19:31
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
11%
Pontozzatok le, de egyetértek a 21-es válaszolóval. Gyerekként sokat voltam a nagyszüleimnél falun, ott én is megtapasztaltam milyen az, ha van egy házörző kutyád, egy macska, hogy megfogja az egereket, de voltak nyulak és csirkék is. Minden állatnak meg van a maga feladata, célja. És higgyétek el sokkal boldogabbak is a szabadban. Lakásban csak lelkileg üres emberek tartanak állatokat, akik nincsenek az állatra, szomszédra, vendégekre tekintettel. És mielőtt még valaki hivatkozna a vakvezető kutyákra, nos nekik pont a gazdájuk mellett van a munkájuk és különbek sok embernél. Felfoghatná már sok agyhalott ember, hogy az állat nem játék.
2015. dec. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
100%
Társasházban élünk, van egy macskám. Elég hamar összeszorult a szívem, hogy mindig az ablakból nézi a dolgokat, így vettem egy macskahámot, és fokozatosan elkezdtem kijárni vele. A társasház ajtaján kívül 3x vittem, mindháromszor halálosan rettegett. Azóta nem viszem ki többet
2015. dec. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 Stewie Griffin(real) válasza:
Ezek a fránya macskák ilyenek. Bármit adhatsz neki enni, ez nem fog változni. A MACSKASZAR ISZONYAT BÜDÖSSSS !!!! És az is marad.
2015. dec. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim válasza:

Jesszus ez a sok fogyatekos valaszolo...

De te se vagy tul eszes.... elintezni? Megis hogyan gondoltad ezt?

Vannak illatositott almok, amik sokkal dragabbak, de legalabb tenyleg hasznalnak. Mi a "Lindo Cat Saniplus" macskaalmot szoktuk venni, 10 liter 2500 forint.

Szagelszivo es a cicak is szeretik.

2015. dec. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!