Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ha olcsó tápot adok a cicáimna...

Ha olcsó tápot adok a cicáimnak, nem vagyok jó és felelős gazdi?

Figyelt kérdés
Akárhányszor látok itt táppal kapcsolatos kérdést, mindenki olyanokat ajánl, amikről én még nem is hallottam. Én évek óta az olcsóbb kategóriába tartozó tápokat adom nekik, ennek ellenére egyszer sem voltak betegek, szép fényes, dús szőrük van, játékosak, úgy látom hogy semmiben nem szenvednek hiányt. Féreghajtót is kapnak rendszeresen, nagyon szeretem őket, igyekszem mindent megadni nekik. Arra lennék csak kíváncsi, hogy mi változna ebben az esetben, ha drágább tápot kapnának, mert annyit olvasom itt hogy fontos a jó mindőségű táp.
2015. dec. 23. 14:19
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
0%

Vehetünk mi egészségeset, csinálhatunk is, ha aztán elnézően néznek ránk, hogy tényleg, most ezt egyem meg?

Az állatorvosnál adott -szörnyű drága- kaját sem eszik meg, csak ha finom port szórunk a tetejére.

Azt adunk, amit szívesen megesznek, szerintem.

2015. dec. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
91%
Azért néznek rád elnézően és azért nem eszik meg az állatorvos által javasolt tápot, mert az nincs tele mindenféle ízfokozóval. Illetve azért, mert a gyenge minőségű tápok szinte mindegyikében olyan mesterséges adalékanyagok vannak, amik miatt a cica rászokik az adott tápra, sőt, szó szerint függővé válik és később nem is lesz már hajlandó semmi mást enni, csak azt. Persze, hogy szívesen eszik, hiszen az ízfokozók miatt finom és az adalékanyagoktól teljesen rászokik a gagyi, vacak tápra. De ettől ez még nem jó nekik! Te engednéd, hogy a gyermeked minden nap csak chipsen és csokin éljen, csak azért, mert elnézően néz rád, ha főzeléket teszel elé? Ugyanis azok a tápok, amiket azért adtok a cicának, mert csak azt hajlandó megenni, nagyjából a csokival és chipsszel egyenértékűek...
2015. dec. 26. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Nekünk Maine Coonom van, és Royal Canint veszünk neki, fajtájának megfelelőt. Sajnos szinte semmi mást nem eszik meg, pedig ha látnám, hogy szereti az olcsóbbat és jól is érezné magát tőle, simán adnám neki azt.
2016. jan. 16. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!