Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nagyon ki akar menni a cicám,...

Nagyon ki akar menni a cicám, de -10°C van, bokáig érő hó, szél, havazás. Már pisilt, kakilt, van a garázsban bélelt doboza, játékai, kaja, víz. Mégis nagyon kapar. Mire hazajönne én már alszok és reggel 7-ig kint lenne. Hogy nyugtassam meg?

Figyelt kérdés
1.5 éves ivaros kandúr, aki szeret verekedni a szomszéd macskáival.
2016. jan. 5. 23:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem tudom mit tudnál most tenni, de szerintem jó lenne ivartalanítani. Azzal az életét is meghosszabbítanád és nyugodtabb lenne, nem lenne "párzási" problémája és nem kóborolna.
2016. jan. 5. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ivartalanítani mindenképp kéne, nem lesz agresszív és bunyós. Csak jobb lesz neki is, szökni se fog.
2016. jan. 6. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ivartalanítás a megoldás.

Ne engedd ki addig sem, de addig hisztizni fog, mert hajtja az ösztön.

2016. jan. 6. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Majd egyszer nem megy haza és meg van oldva a problémád.... Miért jó, ha szarrá verekedi magát? Grat :(
2016. jan. 6. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az nem megoldás ha bezárod. Én se tenném ezt a kinti cicámmal, ivartalanítani kell. Akkor menni se akar majd annyira, de mégis ki lehet engedni, és nem tele sebekkel fog hazajönni. Ivartalanításon kívül pedig javaslom cicaajtó felszerelését a garázsra, így akkor jön-megy amikor akar.
2016. jan. 6. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a szerelem hajtja, igazuk van az előttem íróknak. De ha ivartalanítod, akkor sem tarthatod egész télen a garázsban, ahol egyedül van, unatkozik. Miért nem engeded be a lakásba? Szeretetre, a gazdija közelségére van szüksége. Bármelyik macska kapar, ha egyedül bezárják egy helyiségbe, hiába van bent összkomfort.
2016. jan. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!