Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Vad macska a pincében? (Bővebb...

Vad macska a pincében? (Bővebben lent! )

Figyelt kérdés
Nagy ugatásra mentem ki, a német juhász kutyám, a fás kamrában ugatott, ugrált jobbra-balra, mászott volna fel a fára. Amikor észre vettem egy nagy fekete macskát a sarokban. Aki fújtatott, csapkodott a mancsával. A kutyát azonnal bezártam a kennelbe, hogy a cica el tudjon menni biztonságba. kb. 1 perc múlva a macska kirohant onnan folyamatosan fújtatott. Nekünk olyan pincénk van, aminek van egy kis nyitott ablak szerű lyuk, ahol régen a szenet lapátolták le. Ez a lyuk el volt zárva 3-4 téglával. Ezeknek a tégláknak nekiszaladt a macska. A téglák beestek a pincébe, így a macska is beesett. Kinyitottam a pince ajtaját, ami az egyetlen kijárat, de azóta sem jött ki. A pince mellet van a kutya kennel, ahol a kutya meg van vadulva. Folyamatosan ugat, rángatja az ajtót. A macskáért félek lemenni, mert mi van ha nekem ugrik. A kutyát szintén nem merem kiengedni, mert mi van akkor ha lemegy a pincébe és össze verekednek és valamelyiknek komolyabb baja lesz. A macska meg így soha nem fog feljönni, ha a kutya ott ugat. Hogyan tudnám kihozni onnan?

2016. jan. 7. 12:43
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
A vége az lett, hogy elmentünk sétálni a kutyával. Majdnem 2 órát távol voltunk. Amint vissza értünk a kutya ismét ugat, szimatol jobbra-balra. Így gyors fürdetés után, itt van bent velem a házba. A szembe szomszédunkkal beszéltem, hogy amint végez a munkával jöjjön és nézzen le a pincébe mert én félek lemenni. Azt ígérte ő megoldja a problémáimat. Szóval remélhetőleg balesetek nélkül mindenki túléli ezt a napot. :)
2016. jan. 7. 16:23
 12/18 anonim ***** válasza:
0%
Le kell fújni gázsprével a macsekot.
2016. jan. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Mi lett a dolog vége? Egyébként szerintem ha nincs ott a kutya, és valaki csak simán lemegy, akkor a macska megijed tőle és feljön. Biztos nem támadná meg az embert, ha menekülni is tud. A gázspray-s válasz nonszensz, miért jó, ha a macska megvakul, és nem lát feljönni a pincéből. Csak pánikba esne és támadna...
2016. jan. 8. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

"Kedves" #12

Lefogadom hogy neked nincs macskád !

Te teljesen hülye vagy ???

2016. jan. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Tudtam én, hogy a fekete macskák csak a bajt hozzák a fejemre. Este a szomszédom lement a pincébe, ott volt a macska. Megsérült ahogy leesett, szerintem a tégla eshetett rá a lábára.Sikerült megfognia, de nagyon vad volt. Beletettük egy dobozba, jól bezártuk (levegőt biztosítottunk neki). Elmentem vele a szomszéd faluban lévő állatorvoshoz. Aki persze, hogy nem volt otthon. Felhívom, miért is ne ő nyaralni van. Így újra autóba ülök akkor az állatkórházba kell vinni. Ami tőlünk kb. 50 km. Sikeresen eljutottunk, az orvos kezelésbe is vette a macskát. A hátsó lába eltört. Sínbe rakta, kapott fájdalom csillapítót. Mondta, hogy akkor haza is vihetem. Nah mondom nem, én fizetek minden orvosi költséget, de én nem vagyok hajlandó hazavinni egy macskát. Elmondtam a történetemet. Nagyon megértő volt. Így megnyugtatott, hogy megfelelő gazdihoz fog kerüli, adott 3 hetet addig ott lesz a rendelőben, hogy hátha itthon valaki keresni fogja a macskáját, mert akkor ő elhozhatja. A költségeket sem kellett kifizetnem. Mentem volna haza, az autó nem indult az éjszaka közepén. Sikerült autómentőt hívnom, a pali beül egyből indult az autó.

Tuti ez a fekete macska bosszúja volt. De az a lényeg most már biztonságban van.

2016. jan. 8. 13:07
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Rendes vagy kérdező hogy segítettél rajta, respect ! :)
2016. jan. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Minden elismerésem, kedves kérdező! Nagyon szép tőled, hogy elvitted állatorvoshoz a cicát! Végre egy felelősségteljesen gondolkodó ember!
2016. jan. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy éppen a sérülése miatt vadult meg? A fájdalmai miatt.
2016. jan. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!