Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A ti macskátok is szereti a...

A ti macskátok is szereti a nyers krumplit? Ha krumplit pucolok könyörög hogy adjak neki. Van hogy egy nap egy-két szemet megpucolok neki annyira imádja :D

Figyelt kérdés

2016. jan. 10. 10:22
 1/8 anonim ***** válasza:
49%
Azt nem tudom, hogy a krumplit szeretik-e, de a diót imádja mind a három. Ha éppen török fel, akkor mind megjelenik és kunyerálják :D
2016. jan. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
64%
Az enyém a hamozatlan egész krumplikkal ápol szoros barátságot :).
2016. jan. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Amugy a krumpli mergezo a macskakra. A napi egy-ket szem az elegge sok. (Amugy szerintem valami drog jellegu dolog van benne, mert nekem is krumplihéj fuggo a macskam, szoktam neki adni is, de csak keveset, hiaba konyorog. :)
2016. jan. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Az én macskám a sütőtököt szereti. Azért nézz utána hogy nem káros-e a krumpli. Jó pár állatnak tilos adni, nem tudom macska köztük van-e.
2016. jan. 10. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nálunk az egyik macska a mogyorós Cheetost imádja, a másik meg a répát. :D
2016. jan. 27. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én is valószínűsítem, hogy droghatása van.

A barátom macskája a példa arra, hogy a macskáknál is ugyanúgy vannak drogozó, meg méginkább drogfüggő típusok is, mint az embernél. Az Ő egyik macskája egy igazi, elbutult hippi.

Úgy képzeljétek el, hogy mivel csökönyös is volt, meg nem nagyon figyeltek rá, ezért permanensen csinálta, hogy békákat kapott el, és azokat nyalogatta. Meg még volt egy, netán két dolog is, amit említett a barátom, hogy drogszerként fogyasztotta a macska.

Nos, sajnos elég durván ki is mutatkoztak a dolgok rajta. Egész egyszerűen elbutult, egy ostoba és fogyisként viselkedő házicica lett belőle. Rendszeresen csinálja azt, hogy a szoba közepére beüll/guggol, és réved maga elé, mozdulatlanul, olyan hatást téve, mintha egy kerti törpét tettek be volna a szoba legzavaróbb pontjába, amit folyamatosan kerülgetni kell. Ezenfelül a mozgása is kissé esetlenné vált. Van olyan, amikor utóbbi jobban megmutatkozik rajta, dülöngél jobbra-balra, ill. néha előfordul, h. nagyon úgy viselkedik, mintha flashback szerű dolga lenne. Most már odafigyel rá a barátom, nem engedi békát nyalogatni, meg ehhez hasonlók, mégis van olyan, amikor ott nem levő embert/állatot képzel maga elé, azt kergeti, azt akarja elkapni. Meg a barátom állítása szerint szép hangú macska volt, de mostanra nyávogni is elfelejtett, egyszerűen még annyira sem tud artikulálni. Vagy némán pofákat vág, vagy valami rekedt sírás jön föl a torkán.

=(

Szóval ahogy látható, ahogy az embert, úgy a macskát is nagyon el tudják butítani a kábítószerek. És inkább kiábrándító, mintsem vicces látvány ez.

2016. júl. 20. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
És te mit szívtál utolsó, mikor ezt írtad? Ilyenek a macskák: játszanak a zsákmánnyal, beülnek a szoba közepére akár, vagy bárhova, elhelyezkednek, és néznek maguk elé. Igen, kapkodnak olyan dolgok után, amik nincsenek ott. Igen, ki kell kerülni. A kutyákat is. Néha pont az utadba fekszenek, vagy a lábad alá keverednek, mikor lépnél. Buta házimacska? Pff
2016. júl. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
7-es vagyok Ha dülöngél jobbra-balra, akkor BETEG és nem drogfüggő, észlény, és vigyétek el orvoshoz!! Ha lehet, állatorvoshoz!
2016. júl. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!