Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macska lakásban nagyon sok...

A macska lakásban nagyon sok szőrt vedlik le? És ha igen hogyan lehetne kevesebb szőre?

Figyelt kérdés
2010. márc. 28. 17:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Borotváld meg! Vagy vegyél egyiptomi kopasz macskát! Egyébként nekem a lakásban lakik egy félperzsa cicám. Nagyon sok szőre kihullik, nem évszakfüggő, hanem állandóan. Hetente többször porszívózok, szőnyeget, ágyat. De ezt tudtam, amikor befogadtam, így nem haragudhatok érte.
2010. márc. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Minden nap vagy minden 2. nap fésüld át a szőrét, és nem lesz baj. Vagy ha mégis, akkor lehet venni szőrtakarítót, ami hatásos a szőnyegen.
2010. márc. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk hét cicánk van, annak legalább a fele mindig a lakásban heverészik, de télen van, hogy az összes egyszerre van bent. Inkább csak ott látni, hogy hullik a szőrük, ahol rendszeresen fekszenek, de azt meg megoldottuk úgy, hogy oda a bútorra teszünk nekik egy-egy kis könnyen kirázható/mosható cicatakarót, így nem a bútor lesz szőrös. Porszívózni kétnaponta szoktunk, ha most így lenézek a földre, sehol nem látok szőrt. Szóval egyáltalán nem vészes. Ezek sima házi macskák.
2010. márc. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen.Naponta többször fésüld át ! Hogyha megvagy vele akkor kicsit porold le a szőrét ! De szerintem a macskák jobban érzik kint az udvaron magukat !
2010. márc. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálunk nincs probléma vele, mindenhol van saját takarójuk, ágyuk. Nem fésülöm őket. Évente kétszer kezelem őket Dermoscent oldattal, ami tökéletessé teszi a szőrüket és elmulasztja a szőrhullást. Ha látatlanba zavar a szőrhullás lehetősége, akkor ne vegyél vagy fogadj be cicát, mert mindig zavarni fog. Van a családunkban ilyen. Az embert alapvetően vagy zavarja a dolog vagy nem, de nem változik.
2010. márc. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!