Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Teljesen benti cicások! Ti...

Teljesen benti cicások! Ti ezt hogy csináljátok?

Figyelt kérdés
Hova teszitek az almot, a kajás edényt? Nem féltek, hogy amikor ki-be járkáltok kiszökik a cica? Mit csináltok, és hogyan csináljátok a dolgokat 100% benti cicával? Egyáltalán nem kijáróssal

2016. febr. 3. 17:00
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Minden a szobámban van, mert velem alszik, nekem meg nincs kedvem reggelente kivinni, majd este visszahozni a dolgokat.


Kiszökni meg nem akar, régebben párszor kivittem a folyosóra, de nem jött be neki annyira

2016. febr. 4. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
És akinek a szobájában van minden, hogyan szagtalanít? Csak mert nekem is a szobámban van minden.
2016. febr. 4. 14:30
 13/16 anonim ***** válasza:
Ajtós wc viszonylag fogja a szagot, de néha nagy dolga után gyufát gyújtok. Egyébként elég 2 Naponta takarítani
2016. febr. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Én minden reggel szoktam, de ha a reggeli elmarad akkor aznap este. Nekem mélytálcás cicawc-m van és kartondobozból csináltam fedelet, úgy értem vágtam rá egy ajtót és ráraktam az alomtálcára. Sajnos ez szinte semennyire nem fogja, de legalább nem csupa alom az egész szoba, így nem kaparja ki miközben ássa el a nagydolgát.

Mindenképpen veszek rendes zárt cicawc-t.

2016. febr. 4. 15:00
 15/16 anonim ***** válasza:
Használtat vettem, azért adta el az előző tulaj, mert letört az ajtaját tartó pöcök, én meg ráforrasztottam egy szöget. Kb harmadáron lett egy pazar. Almom
2016. febr. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ha az alommal vannak csak gondjaid, ajánlom, hogy minőségi almot vegyél, ami csomósodik, megköti a szagokat, esetleg még illatosított is. Fressnapf-ban van a Premiere nevű almok, nagyon gazdaságos, szerintem a legjobb alom! Igz, hogy borsos az ára, mert 12 kg 4200 FT körül mozog, de a legjobb! A rózsaszínt, a babapúder illatút szoktam venni. Egyáltalán nem szagosodik benne semmi, és mivel nagyon apró szemű, ha elhord egy pár darabot a lakásban, csak porszívózáskor fedezem fel őket, mert nem zavaróak.
2016. febr. 5. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!