Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Bevállalnátok még egy cicát?

Bevállalnátok még egy cicát?

Figyelt kérdés

Albérletben lakunk, van egy egy éves cicánk párommal. Nagyon jó cica, sosem csinál semmi gondot. Viszont nem én vagyok a gazdi, legalábbis engem úgy érzem nem szeret annyira. Párommal együtt alszanak, a cica folyamatosan a sarkában jár, látszik , hogy imádják egymást. Én akárhogy próbálom elnyerni a kegyeit, velem is elvan, de egyáltalán nem ragaszkodik hozzám. Arra gondoltam, hogy beszerzünk még egy cicát, mert most kicsit kirekesztve érzem magam :D

Szerintetek jó ötlet lenne?



2016. febr. 4. 20:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Az, hogy lenne még egy cica, nem garancia rá, hogy az meg téged szeretne jobban. Lehet, hogy az is a párodhoz ragaszkodna.
2016. febr. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem a jövevény cica a már meglévőtől tanulna és hozzá alkalmazkodna, tehát sanszos, hogy az is a párod istenítené.

Nem lennék féltékeny a helyedben, biztosan szeret téged is, de valami miatt a párodra kattant rá. Ez lehet a hangja, az illata, az érintése, bármi.

2016. febr. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Csak ha első perctől te foglalkozol vele többet. És nem biztos hogy a másik cica is szeretni fogja. Ha harcolni fognak akkor kő kövön nem fog maradni :))
2016. febr. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Azért biztosan nem vállalnám be, hogy hátha az meg engem szeret jobban. Amúgy ez idővel változhat is. Pl. a mi egyik macskánk eleinte csak engem fogadott el, de az ivartalanítással járó altatás miatti kábulatban nem tudott elmenekülni a párom elől, és azóta őt is szereti:) Míg a másik macskánk meg eleinte mindig az ő nyomában járt, de valahogy egyszercsak hozzám (is) csapódott... Szóval most elég kiegyensúlyozottak a viszonyok:)

De mi azért tartunk kettőt, hogy legyen fajtárs meg társaság, amikor nem vagyunk itthon, és szerencsére jól megvannak együtt és elég nagy a lakás, hogy megférjenek egymás mellett.

2016. febr. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Vicuska87 ***** válasza:

Én is így voltam... :D :D


Nekünk 6 cicánk van, mind a 6 a páromat szereti... :D

2016. febr. 6. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!