Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Normális ez nőstény macska...

Normális ez nőstény macska ivartalanítás után? (hasi duzzanat, folyadék szivárgás)

Figyelt kérdés

Majdnem 1 éves cicumat vittem ivartalanítani, sokat utazrink, mert ott lényegesen olcsóbb volt, így beszaladni sem tudok vele.


Felszívódó varrattal varrták, a seb kb 3-3,5 cm széles, és már elkezdett összehúzódni, de a két széle még nyitott két apró lyukban, amin kikandikál a belső varrat 2 vége, és kevés kissé sárgás váladék távozik belőle. Ez a normális tisztulási folyamat része?


Valamint ott mondták, hogy bedagadhat ideaiglenesen, vagy kemény képzet alakul ki alatta, ez megtörtént és el is múlt, DE most a masa jobb alsó részén (a petefészekre tippelnék) alakult ki egy kemény duzzanat, ami aggaszt.


Sajna nem rohangászhatok mindem gyanúmra a helyi orvoshoz, diák vagyok és a gyűjtött pénzemből vittem el a műtétre. Ha nem kavul 1-2 nap alattn biztosan hívom a klinikát, de addig is kissé megnyugtatna, ha tudnám, hogy valakinek már volt ilyen.



#macska #ivartalanítás #petefészek #duzzanat #nőstémy macska #petefészek duzzanat
2016. febr. 14. 13:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Képet nem tudnàl feltenni?

Nàlunk a belső varrat szétnyílt,lett egy hatalmas sérve sajnos

2016. febr. 15. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Itt a kép: [link]


Sajna egyre jobban morog ha hozzárek, szóval muszáj lesz levinni.


Hívtam a klinikát, elvileg a duzzanatok lehetnek más varratok is mert 3 hét a felszívódás, de a váladékozás aggasztó

2016. febr. 15. 15:43
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez nagyon csúnya. Nem tudta nyalni?

Szerintem szétnyílt a seb,és elfertőződött.

2016. febr. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!