Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macska body? Hol vehetek?

Macska body? Hol vehetek?

Figyelt kérdés

Cicámat két napja ivartalaníttattuk.

Sajnos muszáj gallért hordania, mert piszkálja a varratokat, viszont képtelen hozzászokni... mindenbe beleakad, hanyatt esik, jobb híján a földön tolja maga előtt, még az alomba is alig talál be.

Régebben láttam ilyen elasztikus, teljes testet befedő "bodyt", kifejezetten műtéti sebekre ajánlották.

Most sehol nem találok, illetve egy helyen, de ott 18ezret kértek érte, ami rengeteg :(

Ti láttatok olyasmit olcsón valahol?

Ismertek nagyobb állatpatikát, ahol esetleg lehetne kapni?


2016. febr. 24. 22:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Egy hosszú ujjú pamut pulcsinak levágod az ujját, vágsz bele négy lyukat, és kész a macska body. A kéz felőli része legyen a cica fejénél, a vágás felőli (hónalj felőli) a farkánál. Egyszerű, és nem kell sok pénzt költeni macskaruhára :) A mi cicánk is így volt.

Ja, és arra számíts, hogy nem nagyon fogja kedvelni, a mienk egész nap feküdt benne, a párom azt hitte beteg... nem volt semmi baja, csak "szégyellte" magát a menő új szerkójában :))

2016. febr. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi befásliztuk a hasát, nem csinált vele semmit, nyugodtan elvolt benne. De ha olyan a macska, akkor megpróbálhatja leszedni vagy egyszerűen csak lejön róla, ekkor ha hosszabbat adsz rá és kivágod a lábainál, az biztosabban tart.
2016. febr. 24. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

A fáslit sajnos más esetnél már lerágta magáról, így az nem járható út... a kis garbót viszont megkapta :)

Nem tudom, én vagyok-e béna, de nem volt egy fáklyásmenet, míg áttuszkoltam a lábait a lyukakon, és még utána is kellett vágni, remélem, nem fájt nagyon szegénykémnek... bár valószínű inkább azért hisztizett, mert lefogtam.

Elég kis sután jár benne, totyog, de sokkal jobb a kedve, már bebújt az összes kedvenc helyére! Egy ujjal se nyúlt eddig a pocakjához, de figyelem egy pár órát még legalább. :)

Remélem, tud majd levegőzni rendesen a seb így is.

2016. febr. 25. 01:20
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a tippet!
2016. febr. 25. 01:21
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is házilag készítettem ruhát a cicómnak. De én inkább egy hosszúújjú pamut pólót ajánlanék, mint kötött pulcsit. A 100%-os pamutból készült anyag vékonyabb, jobban szellőzik, kevésbé irritálja. A műszálas alatt nem gyógyul olyan jól a seb.

Ami a lyukakat illeti, lehet nagyobbra vágni. Fölül a geincén elég, ha csak vékony sáv marad a lyukak közötti részen. Így a lapockáját, combját nem fedi, és kényelmesebben érzi magát. Alul viszont rendesen takarja a hasát.

Az én cicám is totyogósan járt benne, ez azért van, mert a bundájukban is van a bajuszhoz hasonlóan érzékeny szőrszál, így kevésbé tudnak elfeledkezni a ruháról mint mi emberek.

2016. febr. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!