Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milehet a macskámmal?

Milehet a macskámmal?

Figyelt kérdés
van egy macskám.nagyon kedves meg minden , semmi baja semvolt.de most kb fél órája ölbe vettem , leültem vele , erre elnézett az üresbe(semmibe)és nagyon megilyedt,összevissza kapkodja a fejét , remeg , bebújt a számítógép mellé és onnét kukucskál,és a semmit követi a szemével.mi baja lehet? esetleg lehetséges hogy szellemet lát ? csak normális válaszolók írjanak ! köszönöm
2010. ápr. 4. 12:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Elképzelhetlő
2010. ápr. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem túl valószínű :) A macskák néha elég gagyásak tudnak lenni. lehet h valami zavarja, az időjárásra is érzékenyek.Az enyém pl. eső előtt kizárólag a szekrényben volt hajlandó ülni. Amint eleredt az eső, kibújt és minden rendben volt.
2010. ápr. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
12:56 aranyos macskád lehet :) de én most egyedül vagyok , és félek :(
2010. ápr. 4. 13:00
 4/5 anonim ***** válasza:
Hogy lennél már egyedül, mikor ott a macskád? :) Ha félsz, akkor meg öltözz fel és irány sétálni :) Rokonlátogatás húsvét napján, etc. :)
2010. ápr. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

szellemet nem lát az elég biztos ;-). De lehet sok minden, az enyémek félnek ha kint hangosan fúj a szel vagy vihar van, esetleg lehet valami szokatlan szag is ami zavarja. A macskád sokkal érzékenyebb minden apró hangra meg szagra, lehet hogy valahol valami kutya van a szomszédban például vagy más "ilyesztö" zaj, amit te nem hallasz.

Nyugodtan beszélj hozzá és amúgy hagyjd nyugton, ha el akar bujni akkor az neki a legjobb, majd megnyugszik. De ha te is elkezdesz félni akkor azt észreveszi és csak még idegesebb lesz.

Esetleg kapcsolj be zenét vagy TV-t akkor te is el vagy foglalva meg lehet hogy a másik zajt (ha az a baj) is elfolytja

2010. ápr. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!