Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Állatorvoshoz hogy vigyem a...

Állatorvoshoz hogy vigyem a macskát hordozó nélkül?

Figyelt kérdés

Nemrég találtunk egy kiscicát, akkor nagyon sürgősen el kellett vinni az állatorvoshoz, nem is volt teljesen magánál, így egy fedetlen kis kibélelt műanyag ládában volt, nem akart kijönni meg semmi, de akkor még nagyon félt.

Mostanra meggyógyult, és holnap vinnénk az első oltására, viszont nincsen macskahordozónk, de nagyon nyugodt cica, simán megmaradna kézben is.

Szerintetek ugyanebben a ládában vihetem, nem fognak hülyének nézni, hogy nincs hiperszuper berendezett macskahordozónk?

Holnap kora reggelig már nem tudunk venni sehol, szomszédban sincs, szóval vagy ez marad, vagy kézben, hogy szoktak macskát állatorvoshoz vinni?


2016. márc. 25. 15:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha nyugis cica, szerintem vihetitek ugyanabban. Én hordozóban szoktam dokihoz vinni, de út közben mindig kiveszem belőle, ő is jobban érzi magát, ha az ölemben lehet.

Esetleg menjetek úgy, hogy amint odaértek ne kelljen várakozni, hanem egyből mehessetetek be a dokihoz, így a rendelőben lévő más állatokkal se lesz gond :)

2016. márc. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Inkább ne bízz a "kézben maradásra". Egy nagyobb táskában nyugodtan viheted, amit be lehet zippzárazni. Nekem volt egy cicám, aki annyira utálta a hordozót és az autót, hogy mindig kitört a hordozóból, így találtam ki a táskát. Doki egyáltalán nem lepődött meg.
2016. márc. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat:)

Szerencsére eddig mindig úgy mentünk, hogy max 2 percet kellett várni, remélem nem lesznek most sem sokan. A táska jó ötlet, eszembe sem jutott, majd keresek valami amiben levegőt is kap, és valamennyire stabil, köszi még egyszer!

2016. márc. 25. 16:06
 4/6 anonim ***** válasza:

Valamibe azért tedd bele, nehogy a számára idegen helyen az utcán vagy a rendelőben megijedjen például egy kutyától és kiugorjon a kezedből.

[link]

Persze ennél nagyobb dobozra gondoltam:

[link]

2016. márc. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én nem vinném nyitott dobozban, nem azért, mert ciki vagy mit szólnak a többiek, hanem azért mert megijedhet és elszaladhat.

Vagy a rendelőben, ahova járunk egy kis váróterem van, általában tele kutyákkal... Ha nem lenne a hordozó, be se merném vinni szegényt.

Esetleg még jó megoldás lehet, ha teszel rá egy hámot a biztonság kedvéért, vagy láttam már olyat, aki egy fonott kosárban vitte és a tetejét letakarta.

2016. márc. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nagyon jókat írtok, köszönöm, ezek hirtelen eszembe sem jutottak! A fonott kosár lesz a nyerő, van itthon egy, tökéletes lesz!

Egyébként szerencsére az állatorvosunknak van egy külön macskás bejárata, szóval a kutyáktól nem féltem, és itthon is van kutyánk, plusz a környékbeli kutyákkal is el van a macska, szóval szerencsére nem kis vadcica:D

2016. márc. 25. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!