Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Cicám most veszélyben van?

Cicám most veszélyben van?

Figyelt kérdés
Van egy több mint fél éves kiscicám, aki több mint valószínű hogy terhes, tegnap azthittem hogy beindul a szülés. Mindenhol keresgélt, nyávogott nekünk, és kicsit sűrű gennyes állagú dolog folyt a nemiszervéből amit folyton nyalogatott,végül építettünk neki egy barikádolt "szülőszobát" ahol nyugisan világra hozhat a kölyköt de nem történt meg.. Viszont ma meg már mintha mi sem történt volna, mászkál de még mindig olyan a hátsója. Sajnos szüleim nem akarják orvoshoz vinni anyagi dolgok miatt, de ha valaki átélte már vagy tud valamit kérem segítsen:(

2016. márc. 30. 15:26
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Budafoki Állatgyógyászati Központ csak pár percre van innen és ott kérdeztem hogy mennyibe kerül. Az amúgy lehetséges, hogy vaklárma volt? Vagy olyan nincsen cicáknál mert semmi jelét nem látni rajta hogy bármi baja lenne, nem értem :(
2016. márc. 30. 16:23
 12/18 anonim ***** válasza:
Ehhez tudni kéne, hogy mikor vemhesült, attól fogva kb. 2 hónap múlva kell ellenie. De a váladékozás már nem jó jel, csak doki tud rá értelmeset mondani.
2016. márc. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

"úgy kaptuk hogy kandúr (mellesleg tenyésztőtől) szóval nem gondoltuk volna hogy lesz ilyen probléma"


azt nem gondolod komolyan hogy egy tenyésztő nem tudja megkülönböztetni őket? Ez valami szaporító lehetett.


Te is meg tudod állapítani fiú e vagy lány pici korában, egy googlizott kép alapján.

2016. márc. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
0%
16:10.... hm akkor is rosszindulat sut beloletek mert mar azzal kezdtetek h elkezdtétek bantani... ugy hogy menjel aludni kossz...
2016. márc. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
0%
és nemis arrol volt szo h o dobja ki... hanem joblenne annak a macskanak az utcan?... sok habi allatvedo elveszi a kutyat a gazditol mert mit tudom en """"nem royal calint kap enni.. """" jobb lessz neki a menhelyen tenleg... pf
2016. márc. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Elvittük a cicát ultrahangra és megvizsgáltattuk, nincsenek kiscicák de gennyes mehgyulladása van, úgyhogy péntekre kaptunk időpontot és minden rendben lesz:) (Még azt mondta az orvos hogy ki van tágulva a hüvelye, úgyhogy lehet szült már egyet halva valahova..? Nem tudom) köszönöm a segítséget mindenkinek:)
2016. márc. 30. 20:50
 17/18 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy megoldódott! Jobbulást neki :)
2016. márc. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

"lapból úgy kaptuk hogy kandúr (mellesleg tenyésztőtől) szóval nem gondoltuk volna hogy lesz ilyen probléma"


Ha úgy kaptátok, hogy kandúr, akkor egyrészt az nem tenyésztő volt, másrészt hogy lehet, hogy valaki nem tud megkülönböztetni egy kandúrt egy lány macskától? >.>

2016. márc. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!